Змішувач Blanco Tivo-S 517648
Фото 11 |
Blanco Tivo-S 517648 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Tivo-S 517648
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO TIVO-S 518424 | 1 271 zł |
Bateria BLANCO Tivo-S 517648 Chrom | 1 260 zł |
BLANCO TIVO-S Silgranit-Look czarny/chrom | 1 418 zł |
Bateria BLANCO Tivo-S 517648 Chrom | 1 260 zł |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Tivo-S 517648:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Шланг висувного виливу в металевому обплетенні
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
- 517648 — хром
- 517614 — хром/жасмин
- 517615 — хром/шампань
- 517616 — хром/пісочний
- 517619 — хром/сірий беж
- 517618 — хром/кава
- 517613 — хром/білий
- 517612 — хром/сірий шовк
- 517611 — хром/алюметаллик
- 517610 — хром/антрацит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →