Літня шина BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H
Відео 20Фото 6 |
BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H 225/60 R18 100 H |
|
Асиметрична літня гума для переліку легковиків, випущена на дороги з літа 2020 року. Модель розроблена із прицілом на європейський ринок. Протектор шини містить тріо центральних ребер жорсткості, що розділяються широкими та об'ємними аквадренажними каналами. Збільшене ребро в ядрі контактної плями сприяє підвищенню курсової стійкості автомобіля на високих швидкостях і забезпечує чуйний відгук на команди кермового управління.
Могутні плечевини BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H попереджають нерівномірність зносу протектора при маневруванні, а канавки між блоками допомагають основній дренажній системі швидко відводити воду. Шина відрізняється зниженим опором коченню, міцністю та стійкістю до механічних пошкоджень, високим рівнем акустичного комфорту. Нагадаємо, що бренд BF Goodrich є однією з дочірніх марок маститої шинної корпорації Michelin – продукція від нього випускається за всіма канонами якості та безпеки материнської компанії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Купити BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H
Opony letnie 225 60 R18 100H BF GOODRICH ADVANTAGE SUV TL 709851 | 565 zł |
BF Goodrich Advantage ( 225/60 R18 100H SUV ) | 630 zł |
BF Goodrich Advantage ( 225/60 R18 100H SUV ) 709851 | 622 zł |
Opona Bfgoodrich 225/60R18 ADVANTAGE SUV 100H - opony terenowe 709851 | 489 zł |
BF Goodrich Advantage (225/60 R18 100H) 709851 | 567 zł |
Модификації BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H
Ціни на BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage 225/60 R18 100H | від 489 zł | 5 пропозицій |