Струбцина Bessey LM30-5 300 мм
Фото 4 |
Bessey LM30-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bessey LM30-5
Ціни на Bessey LM30-5 |
---|---|---|---|---|
Bessey LM15-5 150 мм | від 50 zł | 1 пропозиція | ||
Bessey LM20-5 200 мм | від 52 zł | 1 пропозиція | ||
Bessey LM25-5 250 мм | від 58 zł | 1 пропозиція |