Літня шина Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S
Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Vanis 3 225/70 R15C 112S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Vanis 3 (225/70 R15 112/110S) 04431060000 | 446 zł |
Opona Barum 225/70R15C VANIS 3 112/110 S - opony dostawcze 443106 | 429 zł |
Barum Vanis 3 ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) 04431060000 | 449 zł |
Barum Vanis 3 ( 225/70 R15C 112/110S 8PR ) | 454 zł |
Opony letnie 225/70R15 112/110S Vanis 3 Barum 2023 | 414 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →