Літня шина Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y 235/40 R19 96 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM (235/40 R19 96Y) 15407900000 | 607 zł |
Opona Barum 235/40R19 BRAVURIS 5 HM 96Y XL FR - opony letnie 154079 | 548 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 235/40 R19 96Y XL EVc ) 15407900000 | 622 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 235/40 R19 96Y XL EVc ) | 630 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 235/40R19 96Y XL FR | 559 zł |
Opony letnie 235/40R19 96Y Bravuris 5HM Barum 2023 | 557 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y
Ціни на Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 235/40 R19 96Y | від 548 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →