Літня шина Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5 HM - 195/55R16 87V - opony letnie 1540710000 | 438 zł |
Opona Barum 195/55R16 BRAVURIS 5 HM 87V - opony letnie 154071 | 349 zł |
Barum Bravuris 5HM (195/55 R16 87V) 15407100000 | 389 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 195/55 R16 87V EVc ) | 373 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 195/55 R16 87V EVc ) 15407100000 | 368 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 195/55R16 87V | 320 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V
Ціни на Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87H | від 329 zł | 6 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 87V | від 320 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 195/55 R16 91V | від 376 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →