Літня шина Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM (185/65 R15 88T) 15407020000 | 289 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/65 R15 88T EVc ) | 270 zł |
Opona Barum 185/65R15 BRAVURIS 5HM 88T - opony letnie 1540702 | 249 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/65 R15 88T EVc ) 15407020000 | 266 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 185/65R15 88T | 250 zł |
Opony letnie 185/65R15 88T Bravuris 5HM Barum 2024 | 235 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T
Ціни на Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88H | від 303 zł | 5 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 88T | від 235 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 185/65 R15 92T | від 247 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →