Літня шина Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H 185/60 R15 88 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Barum Bravuris 5HM (185/60 R15 84H) 15409720000 | 308 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/60 R15 84H EVc ) | 320 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 185/60 R15 84H EVc ) 15409720000 | 316 zł |
Opona Barum 185/60R15 BRAVURIS 5HM 84 H - opony letnie 1540972 | 268 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 185/60R15 84H | 277 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H
Ціни на Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 84H | від 268 zł | 6 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 185/60 R15 88H | від 268 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →