Bang&Olufsen Beoplay H95
Відео 29Фото 43 |
Bang&Olufsen Beoplay H95 |
|
Повнорозмірні накладні навушники закритого типу з активним шумозаглушенням, комбінованим підключенням (Bluetooth 5.1 + аудіокабель 3.5-мм), тривалим часом автономної роботи та аудіофільським звучанням. Модель випущена на честь 95-річного ювілею компанії, тому її творці поставили собі досить амбітне завдання, випустити кращі бездротові навушники в історії компанії Bang & Olufsen.
Відповідно вони належать до верхнього цінового сегменту і розраховані на меломанів у пошуках топову Bluetooth-модель з аудіофільським звучанням, яка зможе легко переграти умовні Sony WH-1000XM5 або Bose QuietComfort 45. За високу якість звучання відповідають фірмові 40-мм титанові допоміжним DSP-процесором додаткової цифрової обробки сигналу. Важливо відзначити, що динаміки мають мінімальний імпеданс (12 Ом), тому розкачати їх зможе навіть найдешевший смартфон.
Додатково навушники підтримують аудіокодек нового покоління aptX Adaptive, що динамічно налаштовується. Конструкція оголовья Bang & Olufsen Beoplay H95 розрахована на тривале носіння, а самі навушники виглядають досить вражаюче. Для виробництва оголов'я використовується оббивка з коров'ячої шкіри та виготовленого на замовлення тканинного матеріалу. Амбушюри обшиті шкірою ягняти та наповнені м'якою піною з ефектом пам'яті.
Для керування Beoplay H95 використовуються не тільки сенсорні кнопки, але й спеціальний алюмінієвий диск, розміщений на кожній чаші. Крім пасивного шумоподавлення, яке створює закрита конструкція навушників, вони також підтримують активне цифрове шумозаглушення (ANS), що реалізується за допомогою кількох вбудованих мікрофонів та спеціальних алгоритмів-шумодавів. За словами виробника, налаштування ANS проводилося у спеціальній вимірювальній камері, побудованій у лабораторії Bang & Olufsen у Данії. Крім ANS навушниками підтримується режим прозорості, що настроюється користувачем, що дозволяє чути навколишні звуки, не знімаючи навушників. При бездротовому підключенні тривалість автономної роботи Beoplay H95 може досягати 38 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Купити Bang&Olufsen Beoplay H95
Усі ціни 34 →Bang & Olufsen Beoplay H95 Bezprzewodowe słuchawki nauszne z adaptacyjną f | 3 499 zł |
Bang & Olufsen BeoPlay H95 Czarny | 3 499 zł |
Nauszne BANG & OLUFSEN BeoPlay H95, Navy SL-BT-BAN-0007 | 3 649 zł |
Słuchawki nauszne BANG&OLUFSEN Beoplay H95 Czarny | 3 499 zł |