Bang&Olufsen BeoPlay HX
Відео 17Фото 34 |
Bang&Olufsen BeoPlay HX |
|
Бездротові накладні навушники преміумкласу від визнаного виробника Hi-Fi та Hi-End аудіоапаратури, датської компанії Bang&Olufsen. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, здатний задовольняти найвищі вимоги в частині дизайну, функціональності та якості звучання. Мають елегантну та міцну конструкцію. Пружне оголов'я та комфортні амбушюри, оброблені м'якою натуральною шкірою, забезпечують оптимальний рівень притиску, що не викликає неприємних відчуттів при тривалому використанні.
Підтримують технологію активного шумоподавлення. Обладнані покращеним аудіотрактом та високоякісними динамічними драйверами діаметром 40 мм, які здатні відтворювати розширений частотний та динамічний діапазон. Це забезпечує чудове звучання навушників Bang&Olufsen BeoPlay HX, яке відрізняється рівним збалансованим характером. Підійдуть для відтворення будь-яких музичних композицій різних жанрів, прослуховування аудіокниг і подкастів. Для передачі цифрового аудіосигналу використовується інтерфейс Bluetooth 5.1 та кодек aptX Adaptive. Підтримується робота з програмою Bang&Olufsen (для Apple iPhone та Android-смартфонів). Завдяки вбудованому мікрофону можуть виконувати функції бездротової гарнітури. Є режим акустичної прозорості та підтримка одночасної роботи з кількома пристроями за технологією Multipoint.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Купити Bang&Olufsen BeoPlay HX
Усі ціни 32 →Bang & Olufsen Beoplay HX wygodne bezprzewodowe słuchawki nauszne z ANC Bl | 1 799 zł |
Bang & Olufsen BEOPLAY HX | 1 699 zł |
Bang & Olufsen BEOPLAY HX Drewno | 1 799 zł |
Nauszne BANG & OLUFSEN BeoPlay HX, Czarny Antracyt SL-BT-BAN-0004 | 1 919 zł |