Настінне кріплення B-Tech BTV510
Фото 4 |
B-Tech BTV510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B-Tech BTV510
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
B-Tech BTV510 VENTRY - uchwyt ścienny z płaskim ekranem - duży w kolorze c | 458 zł |
B-Tech Uchwyt ścienny BTV510/B 55'' | 214 zł |
B-Tech BTV510/B - BTV510 - VENTRY Flat Screen Mount with Tilt BTV510B | 193 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →