Настінне кріплення B-Tech BT7511
Фото 3 |
B-Tech BT7511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B-Tech BT7511
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
B-Tech BT7511/B uchwyt ścienny z płaskim ekranem z funkcją nachylenia rozm | 142 zł |
B-Tech Uchwyt ścienny BT7511/B 23'' | 109 zł |
Montaż ścienny VESA 75/100 CZARNY STABILNY / POWIEDNIA LCD/PLASMA SCREEN A | 168 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →