Настінне кріплення B-Tech BT7518
Фото 3 |
B-Tech BT7518 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B-Tech BT7518
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
B-Tech BTEBT7518B BT7518-PRO/B | 240 zł |
Montaż ścienny VESA 75/100 CZARNY STABILNY / POWIEDNIA LCD/PLASMA SCREEN A | 219 zł |
B-Tech BT7518/PB Obrotowy Uchwyt Ścienny do Ekranu Czarny 228 cala | 123 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →