Змішувач Axor Montreux 16810000
Axor Montreux 16810000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Montreux 16810000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AXOR Montreux podtynkowy termostat 1 funkcja chrom 16810000 | 2 976 zł |
AXOR 16810820 AXOR 16810820 Bateria termostatowa podtynkowa z uchwytem krz | 4 919 zł |
Axor Montreux High Flow bateria prysznicowa termostatyczna podtynkowa niki | 4 724 zł |
AXOR 16810000 AXOR MONTREUX - bateria termostatowa podtynkowa z uchwytem k | 3 279 zł |
Axor Montreux Bateria prysznicowa termostatyczna podtynkowa chrom 16810000 | 3 213 zł |
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Montreux 16810:
- Обмеження температури при 38 °C
- Купується окремо прихована частина для внутрішнього монтажу (арт. 01800180)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →