Мотошина Avon Roadrider AM26 120/80 -18 62V
Відео 3Фото 4 |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Avon Roadrider AM26 120/80 -18 62V
Ціни на Avon Roadrider AM26 120/80 -18 62V |
---|---|---|---|---|
Avon Roadrider AM26 90/90 -19 52V | від 1 361 zł | 2 пропозиції | ||
Avon Roadrider AM26 120/70 -17 58V | від 838 zł | 1 пропозиція | ||
Avon Roadrider AM26 120/90 R17 64V | від 505 zł | 1 пропозиція | ||
Avon Roadrider AM26 130/90 -17 68V | від 621 zł | 1 пропозиція | ||
Avon Roadrider AM26 140/70 -17 66V | від 487 zł | 1 пропозиція | ||
Avon Roadrider AM26 150/80 R16 71V | від 1 195 zł | 1 пропозиція |