Аудіосистема Audio Pro A10
Відео 15Фото 8 |
Audio Pro A10
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:52 Вт
Частотний діапазон:55 – 20000 Гц
Інтерфейси:AirPlay, Wi-Fi
Габарити системи:193x140x140 мм
Вага:1.5 кг
Кріплення на стіну. Голосовий помічник Amazon Alexa. Мультирум.
Всі характеристики
Купити Audio Pro A10
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio Pro Audio Pro A10 light grey | 689 zł |
Głośnik bezprzewodowy Audio Pro A10 jasnoszary | 679 zł |
Kolumna Audio Pro Audio Pro A10 dark grey | 699 zł |
Głośnik bezprzewodowy Audio Pro A10 ciemnoszary | 699 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →