Класична гітара Arrow Calma 1/2
Arrow Calma 1/2
Тип:класична
Розмір:1/2
Гриф:18 ладів(у)
Всі характеристики
Характеристики Calma 1/2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arrow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arrow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arrow Calma 1/2
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arrow Calma gitara akustyczna 1/2 dreadnought gitara akustyczna dla począt | 379 zł |
Gitara klasyczna ARROW Calma 1/2 Mat Naturalny | 426 zł |
Arrow Arrow Calma 1/2 1/2 Natural Natural ARROW-CALMA-1/2-MAT | 579 zł |
Arrow Calma 1/2 gloss - gitara klasyczna 1/2 | 499 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →