Класична гітара Arrow Calma 3/4
Arrow Calma 3/4
Тип:класична
Розмір:3/4
Гриф:18 ладів(у)
Всі характеристики
Характеристики Calma 3/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arrow 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arrow.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arrow Calma 3/4
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Arrow Calma gitara westernowa gitara akustyczna 3/4 Dreadnought dla począt | 389 zł |
Gitara klasyczna ARROW Calma 3/4 Matt Brązowy | 494 zł |
Arrow Arrow Calma 3/4 Natural Natural ARROW-CALMA-3/4-GLOSS | 562 zł |
Arrow Calma 3/4 gloss - gitara klasyczna 3/4 | 549 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →