Ноутбук Apple MacBook Air 2022 [Z15W000AW]
Відео 22Фото 37 | від 6 187 до 7 899 zł Порівняти ціни 11 →Дисплей:13.6 ", 2560x1664 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 8-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 256 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.24 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 2022 31
Характеристики
Apple MacBook Air 2022 [Z15W000AW] |
|
Оновлений процесор M2,
аудіосистема з чотирма динаміками,
Магнітний порт MagSafe 3 для зарядки,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням.
8‑ядерний графічний процесор.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 30 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 2022 [Z15W000AW]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Apple MacBook Air - M2 (8/8) | 13,6'' | 16GB | 256GB | Mac OS | Srebrny LT | 6 190 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 16GB RAM 256GB SSD macOS Srebrny | 7 500 zł |
Apple MacBook Air 13,6" M2 16GB RAM 256GB Dysk macOS Srebrny US | 7 299 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 13.6" Retina M2 16GB RAM 256GB SSD macOS Srebrny | 7 500 zł |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо