Ноутбук Apple MacBook Air 15 2023 [MQKV3]
Відео 3Фото 23 | від 6 884 до 9 029 zł Порівняти ціни 23 →Дисплей:15.3 ", 2880x1864 Процесор:Apple M2, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 10-Core ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD, 512 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.51 кг |
Модифікації Apple MacBook Air 15 2023 20
Характеристики
Apple MacBook Air 15 2023 [MQKV3] |
|
Процесор Apple M2,
аудіосистема з шістьма динаміками,
магнітний порт MagSafe 3 для заряджання,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 35 Вт.
Де купити Apple MacBook Air 15 2023 [MQKV3]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Air 15 M2/8GB/512GB SSD/INT/macOS Księżycowa po | 7 499 zł |
Apple MacBook Air 15,3 cali: M2 8/10, 8GB, 512GB - Księżycowa poświata RNA | 7 166 zł |
APPLE MacBook Air Apple M2 8-core CPU/10-core GPU/8GB/512GB SSD/15,3" Star | 7 399 zł |
Laptop APPLE MacBook Air 2023 15.3" Retina M2 8GB RAM 512GB SSD macOS Księ | 7 490 zł |
Apple MacBook Air 15,3 cali: M2 8/10, 8GB, 512GB - Księżycowa poświata 112 | 7 235 zł |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо