Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 [MNWD3]
Відео 1Фото 14 | від 13 483 до 17 799 zł Порівняти ціни 13 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M2 Pro, 3.49 ГГц Відеокарта:M2 Pro 19-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 6
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 [MNWD3] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M2,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C / MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 [MNWD3]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop Apple MacBook Pro 16" M2 Pro 1TB 2023 (MNWD3ZE/A) Srebrny | 13 799 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M2 Pro 12/19, 16GB, 1TB SSD - Srebrny RNAPPBM | 14 240 zł |
APPLE MacBook Pro M2 Pro 12-core CPU/19-core GPU/16GB/1TB SSD/16"/Silver ( | 13 922 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 2023 16" Retina M2 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOS Sre | 13 483 zł |
Apple MacBook Pro 16,2 cali: M2 Pro 12/19, 16GB, 1TB SSD - Srebrny 104120 | 14 377 zł |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо