Ноутбук Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGQ3]
Відео 42Фото 15 | від 9 499 до 12 558 zł Порівняти ціни 7 →Дисплей:14.2 ", 3024x1964 Процесор:Apple M1 Pro, 3.2 ГГц Відеокарта:M1 Pro 16-Core ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:1.61 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 14 2021 3
Характеристики
Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGQ3] |
|
miniLED дисплей з частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M1,
медіапроцесор H. 264, HEVC, ProRes і ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система з шести динаміків Hi-Fi рівня.
Присутній порт HDMI, Магнітний MagSafe 3 для зарядки, кардридер.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
У комплекті: кабель USB-C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер живлення USB-C потужністю 67 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 14 2021 [MKGQ3]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APPLE Laptop APPLE MacBook Pro 14 M1 Pro/16GB/1TB SSD/macOS Gwiezdna szaro | 9 499 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 14.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Gwiezd | 12 558 zł |
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szaro | 9 999 zł |
Laptop APPLE MacBook Pro 14.2" Retina M1 Pro 16GB RAM 1TB SSD macOs Gwiezd | 12 558 zł |
Apple MacBook Pro 2021 14,2" M1 Pro 16GB RAM 1TB Dysk macOS Gwiezdna Szaro | 9 999 zł |
Apple Macbook Pro 14´´ M1 Pro/16gb/ 1tb Ssd Posrebrzany Spanish QWERTY / E | 11 222 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо