Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 ГБ (AVP256SDMK2V60)
Фото 7 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ANGELBIRD AV PRO SD MK2 256GB V601 opakowanie 17105017256 | 603 zł |
Karta pamięci Angelbird SDXC 256GB AV Pro (280MB/s) V60 UHS-II U3 - WYPRZE | 539 zł |
Karta pamięci Angelbird AV PRO SD MK2 256GB V60 | 599 zł |
Karta Angelbird AV PRO SD MK2 256GB V60 1 PACK | 599 zł |
Angelbird 256GB AV PRO SDXC MK2 V60 280MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 599 zł |
Модификації ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD
Ціни на ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 ГБ | від 198 zł | 5 пропозицій | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 ГБ | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 ГБ | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 ГБ | від 789 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 1 ТБ | від 1 499 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →