Медіаплеєр Amazon Fire TV Stick
Відео 24Фото 6 |
Amazon Fire TV Stick |
|
Ультракомпактний брендовий медіаплеєр з підтримкою виведення зображень FullHD-дозвіл та модулем Wi-F 4. Виконаний у форматі компактного стику, оснащеного роз'ємом інтерфейсу HDMI 1.4. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2015 року, здатний перетворити LED-телевізор на смарт-систему з доступом до глобальної мережі та можливістю перегляду мережного медіаконтенту.
Апаратною основою мультимедійного плеєра Amazon Fire TV Stick є 2-ядерний процесор Amazon Fire TV Stick, що працює у зв'язці з 1 Гб оперативної та 8 Гб постійної пам'яті. Як програмну оболонку пристрою використовується кастомна система на базі Linux. Плеєр забезпечує прискорення апаратного декодування більшості популярних форматів стиснення відеоконтенту, включаючи H.264, MPEG-1/2.
Девайс здатний виводити відео з роздільною здатністю 720p і 1080p з частотою до 60 кадрів/с з багатоканальним звуковим супроводом. Користувачі з його допомогою зможуть відтворювати мультимедійний контент із різних стрімінгових сервісів, наприклад, YouTube, Prime Streaming, Hulu, HBO Go, Pandora, Watch ESPN та ін. Технологія Miracast дозволяє вивести на телевізор цифровий контент зі смартфонів та планшетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amazon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amazon.
Купити Amazon Fire TV Stick
Усі ціни 7 →Amazon Fire TV Stick Lite 2022 Black (B091G4YP57) | 149 zł |
Amazon Fire TV Stick (2021) | 173 zł |
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick Lite 2022 WiFi5 8GB FHD Alex | 149 zł |
Odtwarzacz multimedialny Amazon Fire TV Stick 2021 | 176 zł |
Amazon Fire TV Stick mit Alexa-Sprachfernbedienung | 2021 | 176 zł |
Amazon Fire TV Stick Lite | 163 zł |
Odtwarzacz Amazon Fire Tv Stick Lite 2022 | 139 zł |
- Голосовий пошук