Роликові ковзани Allright Velocity
Фото 4 |
Allright Velocity |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Allright Velocity
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Allright Velocity rekreacyjne regulowane miętowe r. 39-42 | 179 zł |
ROLKI ALLRIGHT VELOCITY MINT M 35-38 | 179 zł |
Rolki Allright Velocity rekreacyjne regulowane różowe r. 39-42 | 176 zł |
ROLKI ALLRIGHT VELOCITY PINK M 35-38 | 179 zł |
ROLKI ALLRIGHT VELOCITY MINT L 39-42 | 179 zł |
ROLKI ALLRIGHT VELOCITY PINK L 39-42 | 179 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →