Роликові ковзани SMJ Sport UT700
Фото 12 |
SMJ Sport UT700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SMJ Sport UT700
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki regulowane SMJ sport UT700 RETRO 35-38 | 165 zł |
Rolki regulowane SMJ UT700 RETRO roz. 39-42 | 165 zł |
Rolki regulowane SMJ sport UT700 (kolor Zielony) | 188 zł |
Rolki regulowane SMJ sport UT700 RETRO 39-42 | 165 zł |
Rolki regulowane SMJ sport UT700 RETRO 31-34 | 165 zł |
Rolki regulowane SMJ UT700 RETRO roz. 35-38 | 165 zł |
Rolki regulowane SMJ UT700 RETRO roz. 31-34 | 165 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →