Роликові ковзани Blackwheels Flex
Blackwheels Flex |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackwheels 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackwheels.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackwheels Flex
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane różowe r. 39-42 | 219 zł |
Rolki regulowane Łyżworolki Damskie 35-38 (21,3-23,3cm) Blackwheels | 269 zł |
Rolki regulowane Łyżworolki r. 35-38 (21,3-23,3cm) Flex Pro Blackwheels | 299 zł |
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane czarne r. L | 219 zł |
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane beżowe r. M | 269 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →