Rolki Blackwheels Flex
Blackwheels Flex |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackwheels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackwheels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackwheels Flex
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane różowe r. 39-42 | 219 zł |
Rolki regulowane Łyżworolki Damskie 35-38 (21,3-23,3cm) Blackwheels | 269 zł |
Rolki regulowane Łyżworolki r. 35-38 (21,3-23,3cm) Flex Pro Blackwheels | 299 zł |
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane czarne r. L | 219 zł |
Rolki Blackwheels Flex Pro rekreacyjne regulowane beżowe r. M | 269 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →