Газонокосарка AL-KO Silver 468 SP-A BIO (119835)
AL-KO Silver 468 SP-A BIO
2000 Вт2100 Вт
Двигун:бензиновий
Потужність:2100 Вт, 2.85 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:46 см
Висота косіння:від 30 мм, до 85 мм
Вага:26.9 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Silver 468 SP-A BIO
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Silver 468 SP-A BIO
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AL-KO SILVER 4.68 SP-A BIO Spalinowa kosiarka mulczująca / 119835 | 1 899 zł |
Kosiarka spalinowa AL-KO Silver 4.68 SP-A Bio (119835) | 2 577 zł |
Kosiarka 4.68 SP-A SILVER BIO AL-KO Spalinowa z napędem 119835 | 1 999 zł |
Модификації AL-KO Silver 468 SP-A BIO
Ціни на AL-KO Silver 468 SP-A BIO |
---|---|---|---|---|
AL-KO Silver 468 P-A BIO | від 1 699 zł | 1 пропозиція | ||
AL-KO Silver 468 SP-A BIO | від 1 899 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →