Газонокосарка AL-KO Silver 46.4 E Comfort (113103)
AL-KO Silver 46.4 E Comfort
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:1600 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:46 см
Висота косіння:від 25 мм, до 70 мм
Травозбірник:65 л
Вага:29.7 кг
Косарка обладнана електродвигуном потужністю 1600 Вт – досить високий показник, як для пристроїв цього типу. Але при цьому не належить до рішення самохідного типу. Ширина покосу становить 46 см, система регулювання висоти зрізу централізована, в комплектації є спеціальна кошик для збору трави, а також набір для мульчування (автоматичне подрібнення трави і розкидання по ділянці в якості добрива). Дека виготовлена зі сталі. Також відзначимо великі колеса, підвищують маневреність.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Silver 46.4 E Comfort
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO Silver 46.4 E Comfort
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AL-KO Elektryczna kosiarka do trawy Silver 464 E Comfort szerokość cięcia | 1 654 zł |
AL-KO SILVER 46.4E COMFORT Elektryczna kosiarka z koszem / 113103 | 1 329 zł |
Kosiarka elektryczna AL-KO Silver 46.4 E Comfort | 1 781 zł |
Kosiarka elektryczna AL-KO, 46 cm 113103 | 1 399 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →