Акустична система Airpulse A300 Pro
Відео 6Фото 7 |
Airpulse A300 Pro |
|
За допомогою процесора XMOS відбувається цифрова обробка сигналів (DSP), що значно підвищує якість звуку. Можливе підключення до комп'ютера через порт USB type B
На задній стінці є регулятори рівня високих і низьких частот.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Airpulse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Airpulse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Airpulse A300 Pro
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EDIFIER AIRPULSE A300 PRO podwójne aktywne monitory studyjne 260 W z Bluet | 5 899 zł |
Głośniki komputerowe Edifier Airpulse A300 Pro GL-20-EIE-062 | 5 899 zł |
Kolumny głośnikowe EDIFIER Airpulse 2.0 A300 Pro Brązowy (2 szt.) | 5 899 zł |
Edifier Airpulse A300 Pro Brązowy | 5 899 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →