Вентилятор Adler AD 7857
Фото 6 |
Adler AD 7857 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 7857
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Adler AD 7857 wentylator kolumnowy 96 cm/38 100 W wentylator kolumnowy ze | 180 zł |
Kolumnowy podłogowy Adler AD 7857 AGDM-WEN-ADL-024 | 180 zł |
Wentylator kolumnowy Adler AD 7857, 96 cm / 38” | 269 zł |
Wentylator kolumnowy ADLER AD 7857 kolumnowy 96cm/ 38' | 197 zł |
Adler Fan AD 7857 Fan Tower, Number of speeds 3, 100 W, Oscillation, Diame | 317 zł |
AD 7857 Wentylator kolumnowy 96cm / 38" | 220 zł |
Adler Fan Tower 96 cm / 38" | 295 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →