Wentylator Adler AD 7857
Zdjęcia 6 |
Adler AD 7857 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 7857
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 7857 wentylator kolumnowy 96 cm/38 100 W wentylator kolumnowy ze | 180 zł |
Kolumnowy podłogowy Adler AD 7857 AGDM-WEN-ADL-024 | 180 zł |
Wentylator ADLER AD 7857 Biało-czarny | 181 zł |
No name Wentylator kolumnowy 96cm / 38" | 237 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →