SSD A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ
Відео 6Фото 5 |
A-Data AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ1.02 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Купити A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ
Dysk ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB SSD | 180 zł |
Dysk ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB SSD AGAMMIXS11P-512GT-C | 180 zł |
Флагманський продукт за ціною звичайного SSD
Твердотільний накопичувач Gammix S11 є одним з найшвидших накопичувачів в асортименті A-Data. Він характеризується надшвидкісним інтерфейсом PCI-E 3.0 4x, забезпечує серйозну швидкість читання/запису (до 3500/2300 МБ/с) і значно перевершує по швидкості SATA 6 Гбіт/с. Завдяки використанню 64-шарової 3D NAND-флеш, пам'яті 2-го покоління і непогано зарекомендував себе контролеру SM2262G, цей накопичувач відрізняється стабільною і надійною роботою на позамежних швидкостях.
Стильний червоний радіатор
S11 Pro покритий радіатором стильного чорного і червоного кольору з логотипом XPG, це досить товста рельєфна алюмінієва пластина, яка знижує температуру під час роботи на 10 – 15 градусів. Завдяки кешування типу SLC, кеш-буферу DRAM і технологій LDPC ECC, пристрій забезпечує високу швидкість і цілісність даних під час самої інтенсивної гри, передачі даних, розгону системи та інших вимогливих операцій. Окремо необхідно сказати про те, що алгоритми SLC-кешування XPG Gammix S11 Pro побудовані особливим чином. Потрапили в кеш дані переносяться в основний масив пам'яті з деякою затримкою. Це дає можливість прискорювати не тільки запис, але і операції читання при зверненні до тільки що записаним файлів. Правда, на практиці це більш важливо для красивих цифр в синтетичних тестах, ніж для реального життя.
Потенційний конкурент лідерів ринку
Але тут важливо інше. Завдяки досить скромною ціною XPG Gammix S11 Pro виглядає як одне з найцікавіших рішень серед пропозицій фірм другого-третього ешелону. Зокрема, заявлені характеристики швидкодії цього SSD такі, що його можна порахувати мало не прямим конкурентом топових WD Black SN750 і Samsung 970 EVO. При цьому у нього більший ресурс напрацювання на відмову (2 млн. годин проти 1.5 млн у Samsung 980 та 1.75 млн у WD Black), і трохи вище TBW.
Модификації A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C
Ціни на A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-512GT-C 512 ГБ | від 180 zł | 3 пропозиції | ||
A-Data XPG GAMMIX S11 Pro M.2 AGAMMIXS11P-1TT-C 1.02 ТБ | від 280 zł | 10 пропозицій |