A4Tech Bloody G260P
Фото 8 |
A4Tech Bloody G260P |
|
Недорогі ігрові навушники від відомого виробника геймерських аксесуарів компанії A4Tech, а точніше її підрозділи Bloody. Модель відноситься до сегмента повнорозмірних накладних навушників закритої конструкції і виділяється на тлі колег по цеху характерним «рубаним» дизайном. На озброєння A4Tech Bloody G260P поставлені 50-міліметрові динамічні драйвери, що доповнюються неодимовими магнітами.
Лазерна обробка мембрани забезпечує точне відтворення звуків у широкому діапазоні частот від 20 Гц до 20 кГц, а також навушники видають глибоко пророблені баси. Атмосферу в іграх наголошує на бортовій системі RGB-підсвічування (для її роботи необхідно підключати навушники через USB-роз'єм). Важлива риса характеру моделі - чітка передача мови для комунікації з тиммейтами, за що відповідає всеспрямований мікрофон на дужці з функцією шумозаглушення. Аудіокабель навушників обладнали коліщатком регулювання гучності та кнопкою вмикання/вимикання мікрофона. Насамкінець хочеться згадати 3D-амбушюри та м'яке регульоване оголов'я, покриті «дихаючою» сітчастою тканиною для комфорту тривалого носіння ігрової гарнітури.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Bloody G260P
Усі ціни 7 →Słuchawki A4Tech Słuchawki A4TECH Bloody G260p USB+AUX3.5 Black RGB | 98 zł |
A4Tech Bloody G260P, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, h | 123 zł |
Słuchawki A4Tech Słuchawki A4TECH Bloody G260p USB+AUX3.5 Black RGB | 76 zł |
Słuchawki A4TECH Bloody G260p USB+AUX3.5 White RGB | 100 zł |
A4Tech Bloody G260P, słuchawki z mikrofonem, regulacja głośności, czarna, | 100 zł |
A4Tech Bloody G260p USB i AUX3.5 White - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 94 zł |
A4Tech Bloody G260p USB i AUX3.5 Black - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 94 zł |