A4Tech Bloody G260P
Zdjęcia 8 |
A4Tech Bloody G260P |
|
Niedrogie słuchawki gamingowe od znanego producenta akcesoriów gamingowych – A4Tech, a właściwie jego oddziału Bloody. Model należy do segmentu pełnowymiarowych słuchawek nausznych o zamkniętej konstrukcji i wyróżnia się na tle kolegów z warsztatu charakterystycznym „posiekanym” designem. A4Tech Bloody G260P jest wyposażony w dynamiczne przetworniki 50 mm, uzupełnione magnesami neodymowymi.
Laserowa obróbka membrany zapewnia dokładne odwzorowanie dźwięków w szerokim zakresie częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz, a słuchawki wytwarzają także głęboko rozwinięty bas. Klimat w grach podkreśla wbudowany system oświetlenia RGB (aby zadziałał, należy podłączyć słuchawki poprzez złącze USB). Ważną cechą modelu jest wyraźna transmisja mowy do komunikacji z członkami drużyny, za co odpowiada umieszczony na ramieniu mikrofon dookólny z funkcją redukcji szumów. Kabel audio słuchawek jest wyposażony w pokrętło regulacji głośności i przycisk włączania/wyłączania mikrofonu. Na koniec chciałbym wspomnieć o nausznikach 3D oraz miękkim, regulowanym pałąku, pokrytym oddychającą tkaniną siateczkową, zapewniającą komfort długotrwałego noszenia gamingowego zestawu słuchawkowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A4Tech Bloody G260P
Wszystkie ceny 6 →Słuchawki A4Tech Słuchawki A4TECH Bloody G260p USB+AUX3.5 Black RGB | 98 zł |
A4Tech Bloody G260P, sluchátka s mikrofonem, ovládání hlasitosti, černá, h | 123 zł |
Słuchawki A4TECH Bloody G260p USB+AUX3.5 White RGB | 100 zł |
A4Tech Bloody G260P, słuchawki z mikrofonem, regulacja głośności, czarna, | 100 zł |
A4Tech Bloody G260p USB i AUX3.5 White - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 94 zł |
A4Tech Bloody G260p USB i AUX3.5 Black - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 94 zł |