SSD A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1T92T-R 1.92 ТБ
Відео 14Фото 4 | Товар застарів 1 387 zł Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 1920; Форм-фактор: 2.5"; Контролер: Silicon Motion SM2258XT; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 450; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 520; DWPD (разів/день): 0.5; Гарантія виробника: 3 роки; TRIM; |
A-Data ASU650SS-1T92T-R 2020 рікUltimate (3D NAND) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1T92T-R
Ціни на A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1T92T-R |
---|---|---|---|---|
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-120GT-C 120 ГБ | від 58 zł | 13 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-240GT-C 240 ГБ | від 94 zł | 21 пропозиція | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-256GT-R 256 ГБ | від 89 zł | 20 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-480GT-C 480 ГБ | від 159 zł | 13 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-512GT-R 512 ГБ | від 92 zł | 18 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-960GT-C 960 ГБ | від 270 zł | 20 пропозицій | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-1TT-R 1 ТБ | від 205 zł | 22 пропозиції | ||
A-Data Ultimate SU650 ASU650SS-2TT-R 2 ТБ | від 594 zł | 9 пропозицій |