Корм для собак 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 шт
Фото 4 |
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 10 шт35 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 8in1 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 8in1.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 шт
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
8 in 1 Delights Twisted Sticks 10 pcs. | 28 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 20 szt. | 25 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks Kurczak 10 szt | 18 zł |
Przysmak 8in1 Delights Twisted Sticks Pałeczki dla PSA 10 szt DARMOWA DOST | 18 zł |
8IN1 Przysmak Delights Twisted Sticks 10 Szt. | 16 zł |
ще 7 пропозицій
Норми годування для собак різних розмірів:
- XS (1 – <5 кг) давати 1 ласощі протягом двох днів
- S/L (5+ кг) давати 1 – 2 ласощі на день
Модификації 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks
Ціни на 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks |
---|---|---|---|---|
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 шт | від 13 zł | 12 пропозицій | ||
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 шт | від 40 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →