Karm dla psów 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 szt.
Zdjęcia 4 |
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 10 szt.35 szt. |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 8in1 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 8in1.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 szt.
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
8 in 1 Delights Twisted Sticks 10 pcs. | 28 zł |
Przysmak dla psa 8IN1 Delights Twisted Sticks (10 szt.) | 16 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 20 szt. | 25 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks Kurczak 10 szt | 18 zł |
pokaż 10 ofert
Wskazówki żywieniowe dla psów różnej wielkości:
- XS (1 - <5 kg) podawaj 1 przysmak na dwa dni
- S/L (5+ kg) podawać 1-2 smakołyki dziennie
Modyfikacje 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks
Ceny na 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks |
---|---|---|---|---|
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 szt. | od 13 zł | 15 oferty | ||
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 szt. | od 40 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →