Корм для собак 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 шт
Фото 4 |
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 10 шт35 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 шт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
8 in 1 Delights twisted Sticks 35pcs | 55 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 70 szt. | 78 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks Kurczak 35 szt | 41 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 35 szt. | 40 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 35 szt. | 42 zł |
8in1 Delights Twisted Sticks dla małych psów, kurczak - 70 szt. | 74 zł |
Нормы кормления для собак разных размеров:
- XS (1 – <5 кг) давать 1 лакомство в течение двух дней
- S/L (5+ кг) давать 1 – 2 лакомства в день
Модификації 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks
Ціни на 8in1 Delights Chicken Twisted Sticks |
---|---|---|---|---|
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 10 шт | від 13 zł | 12 пропозицій | ||
8in1 Delights Chicken Twisted Sticks 35 шт | від 40 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →