Tablet
Xiaomi Redmi Pad SE 128 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 15 | od 599 do 1 056 zł Niedrogi multimedialny tablet Android z 11-calowym ekranem dotykowym FullHD (1920x1080, 206 dpi, oparty na matrycy IPS o szerokich kątach widzenia), dwoma aparatami i czterema głośnikami zapewniającymi wysokiej jakości dźwięk stereo. Ma stosunkowo niewielką grubość stylowej aluminiowej obudowy (7,4 mm) i skromną wagę 478 g. Jest pozycjonowany jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczonej do użytku domowego i profesjonalnego. Nadaje się jako urządzenie do wygodnego surfowania po Internecie i oglądania różnorodnych treści multimedialnych (w tym wszelkich serwisów streamingowych i kin online). Również tablet Xiaomi Redmi Pad SE przyda się w procesie edukacyjnym wszelkiego rodzaju placówek edukacyjnych. Bez problemu poradzi sobie z zadaniami prowadzenia różnego rodzaju księgowośc...i handlowej i biznesowej, przyda się także przy prowadzeniu inwentaryzacji. Urządzenie napędza 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 680 ARM, współpracujący z 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci stałej. Warto dodać, że ilość pamięci stałej można zwiększyć za pomocą karty pamięci microSDHC/SDXC aż do 1 TB. Wbudowany w procesor rdzeń graficzny Adreno 610 gwarantuje średni poziom wydajności w grach 3D. Do połączenia z siecią globalną służy dwuzakresowy moduł Wi-Fi 5 (802.11n/ac). Połączenie z bezprzewodowymi słuchawkami/zestawami słuchawkowymi zapewnia Bluetooth 5.0. Bateria o pojemności 8000 mAh zapewnia do 14 godzin oglądania wideo. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Pad SE 11" Tablet WiFi 90Hz FHD 4GB pamięci RAM 128GB ROM Bat | 1 056 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB WiFi Graphite Gray TB-AND-XIA-0006 | 699 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 11" 128 GB Grafitowe (VHU4448EU) | 758 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 4/128 GB Graphite Gray | 699 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB WiFi Graphite Gray | 689 zł |
Redmi Pad SE (Graphite Gray) 11" IPS LCD 1200x1920/2.4GHz&1.9GHz/128GB/4GB | 846 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Green - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 685 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 4 GB / 128 GB (49240) Zielony | 744 zł |
Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB Szary | 724 zł |
Tablet XIAOMI Redmi Pad SE 11" 4/128GB Wi-Fi Zielony | Bezpłatny transport | 700 zł |
Redmi Pad SE - 4/128GB / Mint Green - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystr | 699 zł |
Xiaomi Redmi Pad Se 4gb/128gb 11´´ Tablet Przezroczysty VHU4453EU | 699 zł |
Xiaomi redmi Pad SE 4128GB WiFi 11" Szary Grafitowy VHU4448EU | 891 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 128 Go 279 cm 11" Qualcomm Snapdragon 4 Go Android 13 | 794 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 11inch MIUI 14 4128G Tabletki Lavender Purple VHU4455E | 864 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 11inch MIUI 14 4128G Tabletki Graphite Szary VHU4448EU | 769 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 11inch MIUI 14 4128G Tabletki Mind Green VHU4453EU | 698 zł |
Xiaomi Redmi Pad Se 4gb/128gb 11 Tablet One Size | 599 zł |
Xiaomi redmi Pad SE 4128GB WiFi 11" miętowa zieleń 6941812740361 | 996 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 11" 4GB/128GB Wi-Fi Fioletowy Lavender Purple 69418127 | 972 zł |
pokaż 16 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!