Słuchawki
Xiaomi Redmi Buds 3
Wideo 28Zdjęcia 9 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi Buds 3 - słuchawki bezprzewodowe białe Xiaomi Redmi Buds 3 | 159 zł |
Xiaomi Redmi Buds 3 - WhitePierwszy pó?wk?adkowy design Redmi! Z wag? piórka wynosz?c? 4,5 g na ?limaka, prezentujemy pierwszy pó?wk?adkowy de... więcejsign Redmi. Format wk?adek s?uchowych z poprawnymi konturami do dopasowania do ucha. S?uchaj i ciesz si? przez godziny bez ?adnych obaw! Wyj?tkowe brzmienie Dla szybszej i lepszej transmisji audio zastosowano chipset Qualcomm® QCC3040 z nowym Bluetooth 5.2, co daje wyj?tkowe wra?enia d?wi?kowe. Ale Redmi nie dba tylko o doskona?e brzmienie - teraz mo?esz równie? cieszy? si? czystymi rozmowami dzi?ki technologii redukcji ha?asu firmy Qualcomm, która zmniejsza szumy t?a i minimalizuje echa. Dzi?ki temu rozmowy s? lepsze dla Ciebie i osób, z którymi rozmawiasz! 12 mm czystej jako?ci Redmi Buds 3 jest w pe?ni wyposa?ony w ?wietne funkcje. Eksperci Xiaomi Sound Lab skalibrowali dynamiczny przetwornik o ?rednicy 12 mm wykonany z materia?u kompozytowego. Wynikiem s? bogate tony basów, g?adkie i klarowne tonacje wysokich cz?stotliwo?ci oraz doskona?a jako?? d?wi?ku. Proshop.plZłóż skargę | 104 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Xiaomi TWS Redmi Buds 3 XIAOMI REDMI BUDSSłuchawki bezprzewodowe douszne Xiaomi TWS Redmi Buds 3 Konstrukcja douszna - niezrównana lekkość i wygoda Ważące z... więcejaledwie 4,5 g, pierwsze douszne słuchawki Redmi ściśle dopasowują się do kształtu ucha, dzięki czemu możesz słuchać przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Najważniejsze cechy Redmi Buds 3 Wygoda i lekkość dzięki unikalnej konstrukcji Chipset Qualcomm® QCC3040 Bluetooth® Dynamiczne przetworniki 12 mm - wysoka jakość dźwięku Qualcomm® cVc™ Technologia eliminacji echa i tłumienia hałasu Wyjątkowo długa, 20-godzinna żywotność baterii Smukłe i kompaktowe etui do ładowania. Dyskretne i stylowe Całkowicie nowe, kompaktowe etui do ładowania posiada zarówno gładkie, zaokrąglone kontury, jak i twarde krawędzie, które zapewniają wygodniejszy chwyt. Wykończenie na wysoki połysk sprawia, że etui jest łatwe do czyszczenia. Chipset Qualcomm® BLUETOOTH® + zaawansowana technologia audio. Po prostu lepszy dźwięk Wyposażone w chipset Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® i zupełnie nową technologię Bluetooth® 5.2, Redmi Buds 3 zapewniają szybszą i bardziej spójną transmisję dźwięku, zapewniając wyjątkowe wrażenia słuchowe. Przetwornik dynamiczny 12 mm zapewniający wysokiej jakości wrażenia słuchowe Ciesz się bardziej szczegółowym dźwiękiem dzięki dużemu, 12-milimetrowem Maxelektro.plZłóż skargę | 179 zł |
Douszne Xiaomi Mi Redmi Buds 3 SL-BT-XIA-018Zanurz się w rytmie Lekkie słuchawki douszne | Jakość dźwięku wysokiej klasy | Dwumikrofonowa redukcja szumów podcz... więcejas rozmów | Bardzo długi 20-godzinny czas pracy baterii Lekka, douszna konstrukcja Jedna słuchawka waży zaledwie 4,5 g Chipset Qualcomm Niski pobór mocy, długi czas pracy baterii 12mm przetworniki Wysoka precyzja dźwięku, bardziej naturalne szczegóły Technologia redukcji szumów Krystalicznie czyste rozmowy głosowe Konstrukcja douszna, niezapomniana lekkość i wygoda Ważące zaledwie 4,5 g, douszne słuchawki Redmi ściśle przylegają do konturów ucha, dzięki czemu możesz słuchać muzyki przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Smukłe i kompaktowe etui do ładowania Całkowicie nowa, kompaktowa konstrukcja etui do ładowania posiada zarówno gładkie, zaokrąglone kontury, jak i twarde krawędzie, które zapewniają wygodniejszy chwyt. Wykończenie o wysokim połysku sprawia, że etui jest łatwiejsze do czyszczenia. Chipset Qualcomm® BLUETOOTH® Wyposażone w chipset Qualcomm® QCC3040 BLUETOOTH® i zupełnie nową technologię Bluetooth® 5.2, Redmi Buds 3 zapewniają szybszą i bardziej spójną transmisję dźwięku, dostarczając wyjątkowych wrażeń słuchowych. Dynamiczna membrana 12mm Ciesz się bardziej szczegółowym dźwiękiem, dzięki dużemu 12-milimetrowem Komputronik.plZłóż skargę | 126 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 | 96 zł |
Słuchawki douszne bezprzewodowe XIAOMI Redmi Buds 3, białeSłuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3 XIAOMI to gwarancja doskonałego dźwięku i wygody w jednym. Jeśli jesteś miłośn... więcejikiem słuchania muzyki czy radia, czy często rozmawiasz przez telefon, to te słuchawki są stworzone właśnie dla Ciebie. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 179 zł |
Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Earphone White | 95 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi TWS Redmi Buds 3Redmi Buds 3 Zanurz się w rytmie Lekkie wkładki douszne douszne | Jakość dźwięku w wysokiej rozdzielczości | Redukc... więcejja szumów z dwoma mikrofonami dla połączeń... EmpikZłóż skargę | 110 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Białe | 149 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Darmowa dostawa | 146 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 White | 221 zł |
Redmi Buds 3 - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Darmowa dostawa | 199 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 białeSłuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 białe Konstrukcja douszna, niezapomniana lekkość i wygoda Ważące zaledwie 4,5 g, dous... więcejzne słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 białe ściśle przylegają do konturów ucha, dzięki czemu możesz słuchać muzyki przez wiele godzin bez uczucia dyskomfortu. Całkowicie nowa, kompaktowa konstrukcja etui do ładowania posiada zarówno gładkie, zaokrąglone kontury, jak i twarde krawędzie, które zapewniają wygodniejszy chwyt. Wykończenie o wysokim połysku sprawia, że etui jest łatwiejsze do czyszczenia. Po prostu lepszy dźwięk Wyposażone w chipset Qualcomm QCC3040 BLUETOOTH i zupełnie nową technologię Bluetooth 5.2, słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 białe zapewniają szybszą i bardziej spójną transmisję dźwięku, dostarczając wyjątkowych wrażeń słuchowych. Ciesz się bardziej szczegółowym dźwiękiem, dzięki dużemu 12-milimetrowem Vobis.plZłóż skargę | 144 zł |
Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe Xiaomi TWS Redmi Buds 3 AirDots Xiaomi RLekkie słuchawki douszne | Jakość dźwięku wysokiej jakości | Redukcja szumów z dwoma mikrofonami dla połączeń | Bar... więcejdzo długa żywotność baterii do 20 godzin | Etui z funkcją ładowania Amazon.plZłóż skargę | 89 zł |
Xiaomi Redmi Buds 3 Słuchawki Biały L BHR5174GL | 159 zł |
Xiaomi Redmi Buds 3 Wireless Earphone White | 85 zł |
Xiaomi słuchawki Bluetooth Redmi Buds 3 białe | 262 zł |
XIAOMI REDMI BUDS 3 WIRELESS EARPHONE WHITE | 239 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! xiaomi Słuchawki Redmi Buds 3 białe - PACZKOMAT, POCZT | 174 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! xiaomi Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe - | 377 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!