Ceny na Wiwa H.265 DVB (74310)
Zdjęcia 3 | od 79 do 161 zł Rodzaj: tuner TV; DVB-T; DVB-T2; HDMI: 1 szt.; USB 2.0: 1; Chłodzenie: pasywne (bez wentylatora); Wymiary (mm): 145x90x32; dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiwa Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD UDWIWT2H2650000Tuner WIWA H.265 Zawsze krok przed innymi
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanał... więcejy nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski - umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 84 zł |
WIWA H.265 (DVB-T2) TUN-SAT-WWA-002Tuner gotowy na wszystko Najnowszy tuner z serii H.265 gwarantuje dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej T... więcejelewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition) i SD standardowej rozdzielczości. Skanowanie sygnału PAL do rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p. Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive WIWA H.265 staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR). Full HD Media Player Wyjście audio/wideo HDMI oraz możliwość sprzętowego odtwarzania plików wideo Full HD - H.265, H.264, MKV, XVID itp. dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia doskonały odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów wbudowanych w pliki MKV). Odtwarzacz odczytuje pliki audio, wideo i foto. Wbudowany dekoder JPEG tworzy z tego urządzenia idealną przeglądarkę zdjęć. Posiada rozbudowane funkcje wyświetlania plików foto z dysku USB. Możliwość przeglądania zdjęć przy jednoczesnym słuchaniu muzyki. Wygodny pilot z funkcją Memo Control Starannie wykonany pilot z ergonomicznie rozmieszczonymi przyciskami. Idealny dla osób, które przy wyborze kierują się praktycznością zastosowania. Zarówno przyciski, jak i sam pilot wykonane są z dobrej jakości plastiku. Przyciski są duże oraz intuicyjnie rozmieszczone, co znacznie podnosi komfort użytkowania. Oprócz standardowych przycisków obsługujących dekoder, pilot posiada przyciski programowalne w oznaczonej strefie ,,TV Control’’. Przyciski można dowolnie zaprogramować, tak aby sterowały naszym telewizorem. Komputronik.plZłóż skargę | 120 zł |
Dekoder WIWA H.265 DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w na... więcejjnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner posiada dostęp do Internetu realizowany poprzez złącze RJ45 lub za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi) Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). Sprzęt posiada cyfrowy wyświetlacz oraz podstawowe przyciski funkcyjne na panelu przednim. OSD w języku polskim - wyświetlane na ekranie telewizora, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze. Electro.plZłóż skargę | 120 zł |
Wiwa Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD 74310Tuner WIWA H.265 Zawsze krok przed innymi
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanał... więcejy nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski - umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 95 zł |
WIWA Tuner TV WIWA H.265 2790Z (DVB-T)Akces-markt.pl Złóż skargę | 85 zł |
Dekoder WIWA H.265 DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w na... więcejjnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner posiada dostęp do Internetu realizowany poprzez złącze RJ45 lub za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi) Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). Sprzęt posiada cyfrowy wyświetlacz oraz podstawowe przyciski funkcyjne na panelu przednim. OSD w języku polskim - wyświetlane na ekranie telewizora, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze.... Avans.plZłóż skargę | 120 zł |
Wiwa H.265Dodatkowe opcje:Timeshift - zatrzymywanie, przewijanie obrazu, PVR Ready - możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk... więcejUSB, EPG - elektroniczny przewodnik po programach, odtwarzacz plików multimedialnych OleOle.plZłóż skargę | 120 zł |
Wiwa Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD 74310Tuner WIWA H.265 Zawsze krok przed innymi
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanał... więcejy nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski - umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 84 zł |
Tuner DVB-T WIWA H.265 MAXX | 161 zł |
Tuner TV Wiwa H.265 Maxx | 104 zł |
Dekoder WIWA H.265 DVB-T2/HEVC/H.265Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w na... więcejjnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Tuner posiada dostęp do Internetu realizowany poprzez złącze RJ45 lub za pośrednictwem anteny Wi-Fi łączonej przez port USB (zestaw nie zawiera anteny Wi-Fi) Tuner sterowany pilotem z funkcją Memo Control (programowalne przyciski – umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem). Sprzęt posiada cyfrowy wyświetlacz oraz podstawowe przyciski funkcyjne na panelu przednim. OSD w języku polskim - wyświetlane na ekranie telewizora, przejrzyste intuicyjne, łatwe w obsłudze.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 120 zł |
Dekoder Tuner Telewizji Naziemnej DVB-T2/HEVC Maxx | 95 zł |
Tuner TV Wiwa H.265 2790Z (DVB-T)Typ tunera: Cyfrowy Funkcja pauzowania i cofania uadycji telewizyjnych: Tak Nagrywanie: Tak Zakres częstotliwości:... więcej470 - 860 Mhz Liczba tunerów: 1 tuner(y) R... EmpikZłóż skargę | 83 zł |
Wiwa H.265Funkcje dodatkowe:Times RTV Euro AGDZłóż skargę | 120 zł |
Tuner H.265 DVB-T/DVB-T2 H.265 HD | 93 zł |
Tuner DVB-T WIWA H.265 | 115 zł |
WIWA Tuner TV WIWA H.265 2790Z (DVB-T, HEVC/H.265, MPEG-4 AVC/H.264)EAN: 5907678819574Fo Akces-markt.plZłóż skargę | 99 zł |
Tuner TV Wiwa H.265 | 88 zł |
Wiwa Tuner Dekoder Tv Dvb-T2/Hevc H.265 MaxxDekoder WIWA Tuner TV DVB-T2/HEVC H.265 MAXX Kolor: Czarny Opakowanie: Pudełko kartonowe Rodzaj: Oryginał Producent... więcej: Wiwa NOWY STANDARD NADAWANIA TELEWIZJI N... EmpikZłóż skargę | 100 zł |
Tuner DVB-T2 H.265 Wiwa Maxx telewizja cyfrowa | 116 zł |
pokaż 1 ofertę
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!