Ceny na kamerę sportową SJCAM SJ11 Active
Wideo 5Zdjęcia 8 | od 720 do 935 zł Wygodna, lekka i wielofunkcyjna wodoodporna kamera akcji z wysokiej jakości sensorem optycznym, dwoma ekranami (główny dotykowy 2,33'' + przedni 1,3") oraz udaną implementacją technologii cyfrowej stabilizacji. Jest to produkt ze średniej półki cenowej na rok 2022, przeznaczony do wideo rejestracja lub transmisja online wydarzeń w niesprzyjających warunkach zewnętrznych.Właściwie jest to bardziej budżetowa wersja kamery SJ10 Pro Dual Screen.Może służyć do nagrywania domowych filmów, pełnić rolę rejestratora samochodowego lub zwykłej kamery internetowej. Kamera sportowa SJCAM SJ11 Active wyposażona jest w ultraszerokokątny obiektyw ze stałą ogniskową i dużą głębią ostrości.Taka konstrukcja, ze stałym ogniskowaniem w odległości hiperfokalnej, eliminuje potrzebę stosowania autofokusa,...który jest wrażliwy na drgania i wstrząsy, a duże pole widzenia obiektywu (154°) nie wymaga precyzyjnego kadrowania i eliminuje konieczność używania wizjera.Sterowanie kamerą odbywa się poprzez aplikację na smartfonie/tablecie lub za pomocą zakupionego oddzielnie bezprzewodowego pilota. Posiada 6-osiową stabilizację żyroskopową, która zapewnia wyraźny obraz w każdej sytuacji. Obudowa jest wodoodporna (do 5 m), a wraz z dołączonym pudełkiem głębokość zanurzenia wzrasta do 30 m. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK KMW-SJC-106 | 720 zł |
Sjcam Sj11 Active Kamera Sportowa 4K Uhd | 935 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 720 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK | 827 zł |
Sjcam Sj11 Active Kamera Sportowa 4K Uhd | 792 zł |
Sjcam SJ11 Active | 764 zł |
SJCAM SJ11 Active - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 759 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!