Ціни на action камеру SJCAM SJ11 Active
Відео 5Фото 8 | від 720 до 935 zł Зручна, легка та багатофункціональна водонепроникна action-камера з якісним оптичним сенсором, двома екранами (основний 2,33'' сенсорний + фронтальний 1,3") та вдалою реалізацією технології цифрової стабілізації. Є продуктом середньої цінової категорії 2022 року, призначене для відеозапису або онлайн-стрімінгу подій у несприятливих зовнішніх умовах.Фактично є більш бюджетним варіантом камери SJ10 Pro Dual Screen.Може використовуватися для запису побутових відеороликів, грати роль автомобільного відеореєстратора або звичайної веб-камери.Action-камера SJCAM SJ11 Active обладнана надширококутним об'єктивом і велика глибина різкості Така конструкція при постійному фокусуванні на гіперфокальну відстань дозволяє відмовитися від автофокусу, чутливого до трясіння і ударів, а велике пол...е зору об'єктиву (154°) не вимагає точного кадрування і дозволило відмовитися від видошукача. /планшеті або за допомогою бездротового пульта дистанційного керування, що окремо купується. Передбачено 6-осьову гіроскопічну стабілізацію, що забезпечує чіткість матеріалу, знятого в будь-якій ситуації. Корпус водонепроникний (до 5 м), а з комплектним боксом глибина занурення збільшується до 30 м. |
Сортувати |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK KMW-SJC-106 | 720 zł |
Sjcam Sj11 Active Kamera Sportowa 4K Uhd | 935 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 720 zł |
Kamera sportowa SJCAM SJ11 ACTIVE BLACK | 827 zł |
Sjcam Sj11 Active Kamera Sportowa 4K Uhd | 792 zł |
Sjcam SJ11 Active | 764 zł |
SJCAM SJ11 Active - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 759 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!