Ceny na Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB
Wideo 6Zdjęcia 34 | od 3 199 do 7 993 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.6; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus 2; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 88; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 8 Gen 2; Procesor (GHz): 3.2; GPU: Adreno 740; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
256 GB512 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon Samsung Galaxy S23 Plus 8/256GB Phantom Black (SM-S916BZKDEUE)Nowa forma wyrażania siebie.Eleganck Rozetka.plZłóż skargę | 3 845 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS). Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23+ (S916) 8/256GB 6,6" OLED 2340x1080 4700mAh DuSpecyfikacja Model procesora 8 Gen 2 Typ procesora Qualcomm Snapdragon Liczba rdzeni procesora 8... więcejKolor produktu Zielony Stopień ochrony IP IP68 Cechy zabiezpieczeń Wodoodporny Materiał obudowy Aluminium Głębokość produktu 7,6 mm Szerokość produktu 76,2 mm Wysokość produktu 157,8 mm Waga produktu 195 g Standard 5G Sub6 FDD Standard 5G Sub6 TDD Obsługa kart SIM Dual SIM Wi-Fi Direct Tak Standardy 3G UMTS Standardy 3G WCDMA Generacja sieci mobilnej 5G Typ karty SIM NanoSIM Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD NFC Tak MIMO Tak Bluetooth Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi 802.11b Wersja Bluetooth 5.3 Modulacja 1024-QAM Wi-Fi Tak Bezprzewodowe ładowanie Tak Szybkie ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Czytnik linii papilarnych Tak Wyrzutnik karty SIM Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Przewody USB Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Dynamic AMOLED 2X Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) 1200 cd/m² Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) 1750 cd/m² Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Wersja Gorilla Glass Gorilla Glass Victus 2 Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass Gęstość pikseli 393 ppi Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Przekątna ekranu 6,6" Rozdzielczość 2340 x 1080 px Typ wyświetlacza OLED Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Platforma Android Zainstalowany system operacyjny Android 13 System dźwięku Dolby Atmos Obsługiwane formaty audio DFF Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio APE Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio DSF Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo 3GP Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 561 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Czarny SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS).... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Samsung Galaxy S23+ 8/256GB 6,6" 120Hz 50Mpix Beżowy5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Zielony SM-S916 SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS).... Mediaexpert.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB CzarnyEkran 6,8” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny: 200 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8... więcej/12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Nieziemski obraz Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma imponujący wyświetlacz o minimalnych ramkach, wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Zachwyca idealnym odwzorowaniem kolorów, jasnością i kontrastem. Dodatkowo ma podwyższoną częstotliwość odświeżania – 120 Hz, dzięki czemu obraz zachowuje niezwykłą płynność i ostrość w każdej sytuacji, a także błyskawicznie reaguje na dotyk. Oglądanie na tym ekranie wideo czy granie w gry to czysta przyjemność i niezapomniane doznania! [Obraz] Jasność do 1750 nitów Zdjęcia najwyższej jakości Główny obiektyw aparatu w smartfonie Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma potężną matrycę 200 Mpix. To oznacza dwa razy większą rozdzielczość niż poprzednim modelu! Możesz robić zdjęcia w dużym przybliżeniu dzięki funkcji Space Zoom. Do tego masz wsparcie obiektywu ultraszerokokąt Orange.plZłóż skargę | 5 199 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23+ 5G 8/256GB Różowy (SM-S916BLIDEUE) | 4 478 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23+ 5G, 8/256 GB, zielonyPoznaj Galaxy S23+ Idealne nocne portrety i wideo dzięki 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu Nowy poziom rozgrywki... więcejdzięki najbardziej wydajnemu procesorowi ... EmpikZłóż skargę | 4 522 zł |
Samsung Galaxy S23+ 8/256GB 6,6" 120Hz 50Mpix Lawendowy5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 999 zł |
Samsung Galaxy S23+ 6gb/256gb 6.6´´ Dual Sim Zielony SM-S916BZGDEUBDane techniczne:Wyśw tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 923 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G SM-S916 8/256GB CzarnyObiektyw 50 MP. Dla innych super, dla nas standard Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 850 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Zielony SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS). Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Jasnoróżowy SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS). Electro.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Zielony SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS).... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23+ 8/256GB 5G 6.6" 120Hz Jasnoróżowy SM-S916Chwytaj dzień i uwieczniaj noc. Zarejestrujesz wyraźne kadry o każdej porze. Umożliwia to matryca Galaxy S23+ o roz... więcejdzielczości 50 MP, inteligentne, doskonale utrwalające światło piksele oraz optyczna stabilizacja obrazu (OIS).... Avans.plZłóż skargę | 4 499 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23+ (S916) 8/256GB 6,6" OLED 2340x1080 4700mAh DuSpecyfikacja Liczba rdzeni procesora 8 Typ procesora Qualcomm Snapdragon Model procesora 8 Gen 2... więcejStopień ochrony IP IP68 Kolor produktu Czarny Cechy zabiezpieczeń Wodoodporny Materiał obudowy Aluminium Nazwa koloru Phantom Black Waga produktu 195 g Szerokość produktu 76,2 mm Głębokość produktu 7,6 mm Wysokość produktu 157,8 mm MIMO Tak Bluetooth Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) Standardy Wi- Fi 802.11b Standardy Wi- Fi Wi-Fi 5 (802.11ac) Standardy Wi- Fi 802.11g Standardy Wi- Fi 802.11a Wi-Fi Tak Modulacja 1024-QAM Standardy 4G LTE-TDD & LTE-FDD Typ karty SIM NanoSIM Standard 5G Sub6 TDD Standard 5G Sub6 FDD Wersja Bluetooth 5.3 Wi-Fi Direct Tak NFC Tak Generacja sieci mobilnej 5G Obsługa kart SIM Dual SIM Standardy 3G UMTS Standardy 3G WCDMA Czytnik linii papilarnych Tak Szybkie ładowanie Tak Bezprzewodowe ładowanie Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Przewody USB Wyrzutnik karty SIM Tak Przekątna ekranu 6,6" Rozdzielczość 2340 x 1080 px Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) Wersja Gorilla Glass Gorilla Glass Victus 2 Maksymalna jasność wyświetlacza (Outdoor) 1750 cd/m² Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Maksymalna jasność wyświetlacza (HDR) 1200 cd/m² Gęstość pikseli 393 ppi Typ wyświetlacza OLED Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Nazwa marketingowa technologii wyświetlania Dynamic AMOLED 2X Zainstalowany system operacyjny Android 13 Platforma Android Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio OGG Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio M4A Obsługiwane formaty audio MXMF Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AMR Obsługiwane formaty audio OGA Obsługiwane formaty audio MIDI Obsługiwane formaty audio IMY Obsługiwane formaty audio DFF Obsługiwane formaty audio OTA Obsługiwane formaty audio APE Obsługiwane formaty audio AWB Obsługiwane formaty audio XMF Obsługiwane formaty audio Mid Obsługiwane formaty audio RTX Obsługiwane formaty audio DSF Obsługiwane formaty audio 3GA Obsługiwane formaty audio RTTTL Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo WEBM Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo MP4 Obsługiwane formaty plików wideo FLV Obsługiwane formaty plików wideo M4V ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 481 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB BeżowyEkran 6,8” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny: 200 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8... więcej/12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Nieziemski obraz Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma imponujący wyświetlacz o minimalnych ramkach, wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Zachwyca idealnym odwzorowaniem kolorów, jasnością i kontrastem. Dodatkowo ma podwyższoną częstotliwość odświeżania – 120 Hz, dzięki czemu obraz zachowuje niezwykłą płynność i ostrość w każdej sytuacji, a także błyskawicznie reaguje na dotyk. Oglądanie na tym ekranie wideo czy granie w gry to czysta przyjemność i niezapomniane doznania! [Obraz] Jasność do 1750 nitów Zdjęcia najwyższej jakości Główny obiektyw aparatu w smartfonie Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma potężną matrycę 200 Mpix. To oznacza dwa razy większą rozdzielczość niż poprzednim modelu! Możesz robić zdjęcia w dużym przybliżeniu dzięki funkcji Space Zoom. Do tego masz wsparcie obiektywu ultraszerokokąt Orange.plZłóż skargę | 5 199 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB ZielonyEkran 6,8” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny: 200 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8... więcej/12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Nieziemski obraz Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma imponujący wyświetlacz o minimalnych ramkach, wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Zachwyca idealnym odwzorowaniem kolorów, jasnością i kontrastem. Dodatkowo ma podwyższoną częstotliwość odświeżania – 120 Hz, dzięki czemu obraz zachowuje niezwykłą płynność i ostrość w każdej sytuacji, a także błyskawicznie reaguje na dotyk. Oglądanie na tym ekranie wideo czy granie w gry to czysta przyjemność i niezapomniane doznania! [Obraz] Jasność do 1750 nitów Zdjęcia najwyższej jakości Główny obiektyw aparatu w smartfonie Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma potężną matrycę 200 Mpix. To oznacza dwa razy większą rozdzielczość niż poprzednim modelu! Możesz robić zdjęcia w dużym przybliżeniu dzięki funkcji Space Zoom. Do tego masz wsparcie obiektywu ultraszerokokąt Orange.plZłóż skargę | 5 199 zł |
Samsung Galaxy S23+ 5G 256GB LawendowyEkran 6,8” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny: 200 + 12 + 10 + 10 Mpix, przedni: 12 Mpix Bateria 5000 mAh Pamięć RAM 8... więcej/12 GB pamięci operacyjnej Pamięć wbudowana 256GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Nieziemski obraz Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma imponujący wyświetlacz o minimalnych ramkach, wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2X. Zachwyca idealnym odwzorowaniem kolorów, jasnością i kontrastem. Dodatkowo ma podwyższoną częstotliwość odświeżania – 120 Hz, dzięki czemu obraz zachowuje niezwykłą płynność i ostrość w każdej sytuacji, a także błyskawicznie reaguje na dotyk. Oglądanie na tym ekranie wideo czy granie w gry to czysta przyjemność i niezapomniane doznania! [Obraz] Jasność do 1750 nitów Zdjęcia najwyższej jakości Główny obiektyw aparatu w smartfonie Samsung Galaxy S23 Ultra 5G ma potężną matrycę 200 Mpix. To oznacza dwa razy większą rozdzielczość niż poprzednim modelu! Możesz robić zdjęcia w dużym przybliżeniu dzięki funkcji Space Zoom. Do tego masz wsparcie obiektywu ultraszerokokąt Orange.plZłóż skargę | 5 199 zł |
pokaż 13 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!