Ceny na Samsung Galaxy S23 256 GB
Wideo 2Zdjęcia 38 | od 2 348 do 5 917 zł Podstawowy model flagowej rodziny smartfonów Samsunga na 2023 rok. Urządzenie wyposażono w stosunkowo niewielki ekran o przekątnej 6,1 cala, którego podłożem był panel Dynamic AMOLED 2X o rozdzielczości 2340x1080 pikseli i adaptacyjnej częstotliwości odświeżania w przedziale od 48 do 120 Hz. Ultradźwiękowy skaner linii papilarnych osiadł bezpośrednio na ekranie. Powierzchnię wyświetlacza pokryto hartowanym szkłem Gorilla Glass Victus 2. W wersjach na wszystkie rynki smartfon napędza najmocniejszy procesor Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy z nieco podkręconą częstotliwością głównego rdzenia procesora. Urządzenie otrzymało 8/256 GB pamięci, w konstrukcji urządzenia nie ma gniazda rozszerzeń. Główny aparat Samsunga Galaxy S23 256 GB jest potrójny, a wszystkie obiektywy w nim są odseparowane od si...ebie. Wiodący czujnik obrazu tylnej kamery jest reprezentowany przez moduł 50 MP ze stabilizacją optyczną, któremu towarzyszy ultraszerokokątny 12 MP i teleobiektyw 10 MP (również ze stabilizacją). Do robienia selfie i rozmów wideo ma służyć 12-megapikselowy obiektyw aparatu przedniego w wyspowym otworze ekranu. Obudowa smartfona posiada ochronę przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP68. Urządzenie jest zasilane baterią o pojemności 3900 mAh, która obsługuje 25-watowe ładowanie przewodowe i odwrotne ładowanie bezprzewodowe. Od strony komunikacyjnej smartfon wyposażono w zaawansowane karty bezprzewodowe Wi-Fi 6E i Bluetooth v 5.3, a także „chip” z modułem NFC do płatności zbliżeniowych. dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Galaxy S23 5G 8/256GB EE Black SM-S911BZKGEEEWięcej możliwości z myślą o przyszłości
zaaprojektowany z troską o naszą planetę Amazon.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKGEUE)Nowa forma wyrażania siebie.Wyrafino Rozetka.plZłóż skargę | 3 099 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/256GB Czarny SM-S911BZKGEUEChwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (Ois) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Samsung Galaxy S23 5G 256GB/8GB - Cream6.1 FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X with Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM + e-SIM, Snapdragon 8 Gen 2... więcejPro Octa-core, 8GB RAM, 256GB UFS 4.0 Flash, Triple Camera System: 50Mpixel f/1.8 Wide with OIS Main + 10Mpixel f/2.4 Tele 3x Optic Zoom with OIS + 12Mpixel f/2.2 UltraWide (Back), 12Mpixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos by AKG, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Android 13 with One UI, In-Display Ultrasonic Fingerprint Sensor, IP68, 3900mAh, 25W Fast Wired Charging + 15W Fast Wireless Charging, Wireless PowerShare Proshop.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S23 5G (8+256GB) Enterprise Editon Czarny TESAMPASTrzyletnia gwarancja producenta.
Galaxy S23 Enterprise Edition
Inspirowane naturą
Odkryj wyjątkowe kolory... więcejinspirowane przyrodą. Nowe kolory metalowych ramek są wykonane przy użyciu naturalnych barwników podkreślające wyjątkowość nowego Galaxy.
Zaprojektowany z troską o naszą planetę
Smartfon Samsung o najbardziej zrównoważonym designie. Odkryj smartfon wykonany z przetworzonego szkła i folii PET, barwiony naturalnymi barwnikami i umieszczony w pudełku wyprodukowanym z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 113 zł |
Samsung Galaxy S23 5G SM-S911 8/256GB LawendowyGalaxy S23 Enterprise Edition Inspirowane naturą Odkryj wyjątkowe kolory inspirowane przyrodą.... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 899 zł |
Smartfon Samsung Galaxay S23 8/256GB 6,1" 120Hz 5G Czarny SM-S911BZKGEUBSmartfon Samsung Galaxay S23 8/256GB 6,1" 120Hz 5G Czarny Nowoczesny smartfon Samsung Galaxy S23 to idealne połącze... więcejnie stylu i technologii. Urządzenie oferuje szybki procesor Qualcomm Snapdragon i 8 GB RAM, co zapewnia płynne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wbudowana pamięć 256 GB pozwala na przechowywanie dużej ilości plików. Duży, 6,1-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X zapewnia doskonałą jakość obrazu. Telefon jest wyposażony w aparat o rozdzielczości 50, 12, 10 Mpx, co pozwala na robienie doskonałej jakości zdjęć. Dzięki obsłudze sieci 5G, urządzenie zapewnia szybkie połączenie internetowe. Telefon posiada czytnik linii papilarnych oraz rozpoznawanie twarzy, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, obudowa z aluminium jest wytrzymała i elegancka. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Aparat główny: 50 + 10 + 12 MPix System operacyjny: Android 13 Procesor: Qualcomm Snapdragon Pamięć RAM [GB]: 8 Pamięć wbudowana: 256GB Przekątna ekranu: 6.1" Wodoodporny/pył Maxelektro.plZłóż skargę | 4 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 5G 8/256GB Dual SIM różowy (S911) GS-T-SAM-189Wszystko co musisz wiedzieć o Samsungach Galaxy S23 i S23+ | Ekspresowy Test Najnowsze flagowce Samsunga - model Ga... więcejlaxy S23 i S23+ w ekspresowej recenzji naszego redaktora Bartka. Poznaj Galaxy S23 Idealne nocne portrety i wideo dzięki 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu Nowy poziom rozgrywki dzięki najbardziej wydajnemu procesorowi w Galaxy Stworzony dla Ciebie, z myślą o planecie Idealne zdjęcia Obiektyw 50 MP. Dla innych super, dla nas standard Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej jakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. Nightografia Nocne zdjęcia, których każdy Ci pozazdrości Nie tylko Ty zachwycisz się tym, co zobaczysz w swojej galerii, zawierającej nocne zdjęcia i filmy. Każdy Ci jej pozazdrości. Galaxy S23 otrzymał udoskonaloną sztuczną inteligencję, która pomaga rejestrować zdjęcia i filmy bogate w szczegóły i kolory także od zmierzchu do świtu. Portret w nocy Najjaśniejsza gwiazda na nocnym zdjęciu? Ty Technologia Dual Pixel AF w przednim aparacie jeszcze szybciej i dokładniej ustawia ostrość, nie potrzebując do tego dużo światła. Sztuczna inteligencja rozjaśnia zdjęcia oraz dba o ich naturalny koloryt. wideo w NOcy Ciii… widzisz? To nocne wideo bez szumów Także, gdy jest ciemno Twój aparat jest gotowy do zdjęć i nagrywania ostrych jak brzytwa filmów. Przedni aparat może po zachodzie słońca wyraźnie uchwycić Ciebie i Twoich znajomych. * Symulacja obrazu w celach ilustracyjnych. SELFIE W NOCY Idealny efekt bokeh Nocne selfie z głębią i wymiarem? To możliwe dzięki doskonałemu przedniemu aparatowi 12 MP. Pozwól portretowanym zabłysnąć, delikatnie rozmywając tło. Wyeksponujesz znajomych oraz uchwycisz mnóstwo szczegółów. IDEALNE ZDJĘCIA RÓWNIEŻ NOCĄ Fotografuj i edytuj w profesjonalnym stylu z Expert Raw W aplikacji Expert RAW zyskujesz większą kontrolę nad ekspozycją, która pomoże Ci tworzyć bardziej dynamiczne kadry. Możesz także wypróbować fotografowanie nieba czy zabawy z wielokrotną ekspozycją. Zdjęcia robione pod światło Więcej szczegółów Zdjęcia z tylnym oświetleniem mają więcej detali. Technologia Super HDR umożliwia wydobycie szczegółów nawet w jasnych i ciemnych partiach obrazu*. Ostre słońce już nie zepsuje Ci ujęcia. * Super HDR i Detail Enhancer są włączone domyślnie. Symulacja obrazu w celach ilustracyjnych. Zachowaj w pamięci jeszcze więcej wspomnień Galaxy S23 posiada 128 GB pamięci wewnętrznej, która pozwala przechowywać więcej Twoich wspomnień w formie zdjęć, filmów czy dokumentów. Rozgrywka pełna wrażeń Easy czy hard? Graj bez lagów na każdym poziomie Twój smartfon jest niezwykle wydajny, więc nie będziesz tracić czasu. Komputronik.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Samsung Samsung Galaxy S23 SM-S911BZEGEUE | 2 999 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/256GB 5G 6.1" 120Hz Czarny SM-S911Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. Electro.plZłóż skargę | 2 999 zł |
SAMSUNG Galaxy S23 5G 8/256GB Czarny (S911B) 11111111111154Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 146,3 x 70,9 x 7,6 mm Waga [g]: 167 g Kolor: Czarny Inne: Dźwięk stereo... więcejDolby Atmos Kolor producenta: Phantom Black Typ obudowy: Gorilla Glass 8, Armor Aluminium Wodoodporność: IP68 Czytnik linii papilarnych: Tak - w ekranie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (8/256GB) System operacyjny: Android 13 (UI 5) Procesor [GHz]: 1 x 3,2 GHz + 4 x 2,8 GHz + 3 x 2 GHz Pamięć: 256 GB Czytnik kart pamięci: Nie RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Cortex X3 + 2 x Cortex A715 + 2 x Cortex A710 + 3 x Cortex A510 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 256 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 256 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Samsung: Samsung Galaxy S23 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Infinity-O Dynamic AMOLED 2X Rozdzielczość ekranu [px]: 2340 x 1080 px Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Victus 2 Dodatkowe funkcje: Odświeżanie adaptacyjne 48-120 Hz
Jasność 1750 nitów Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 50 + 12 + 10 Mpix Funkcje aparatu: Space Zoom do 30x Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G Bluetooth: Tak WiFi: Wi-Fi 6E GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS, AGPS, Glonass, BeiDou Typ karty SIM: nanoSIM/eSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Aktywne Dual SIM 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM + SIM/eSIM WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM","eSI Neonet.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/256GB 5G 6.1" 120Hz Czarny SM-S911Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry.... Avans.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S23 DualSIM 5G 8/256GB Enterprise Edition czarnyale.pl Złóż skargę | 4 190 zł |
Smartphone SAMSUNG Galaxy S23 DualSIM 5G 8/256 GB Enterprise Edition CzarnSmartphone SAMSUNG Galaxy S23 DualSIM 5G 8/256 GB Enterprise Edition Czarny 256 GB Czarny SM-S911BZKGEEE ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 686 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S23 5G (8+256GB) Enterprise Editon Czarny 106201Trzyletnia gwarancja producenta.
Galaxy S23 Enterprise Edition
Inspirowane naturą
Zaprojektowany z troską o naszą planetę
Smartfon Samsung o najbardziej zrównoważonym designie. Odkryj smartfon wykonany z przetworzonego szkła i folii PET, barwiony naturalnymi barwnikami i umieszczony w pudełku wyprodukowanym z ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 113 zł |
Samsung Galaxy S23 5G 256GB S911 Cream Samsung Galaxy S23 5G 256GB S911 Cream Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzi... więcejeń i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej jakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. DUAL SIM 5G: tak Dystrybucja: Europejska Simlock: bez blokady simlock (działa z każdą kartą) W skład zestawu wchodzi: oryginalny telefon oryginalne akcesoria oryginalne opakowanie Stan techniczny i wizualny - IDEALNY Produkt pochodzi z wyprzedaży Samsung Nie posiada żadnych blokad Produkt oferowany na tej aukcji został przetestowany przez pracowników działu jakości w naszej firmie. Każdy egzemplarz zostaje poddany szczegółowemu procesowi oceny wizualnej, weryfikacji poprawności działania poszczególnych funkcji oraz testom obciążeniowym baterii, procesora i pamięci. Dzięki temu mamy pewność stanu oferowanego urządzenia. Produkt posiada zamazany numer seryjny/IMEI - wszystkie reklamacje w ramach gwarancji są obsługiwane przez sprzedawcę. Na każdym dokumencie zakupu wpisujemy numer IMEI/seryjny produktu dla naszego oraz klienta bezpieczeństwa Nocne zdjęcia, których każdy Ci pozazdrości Nie tylko Ty zachwycisz się tym, co zobaczysz w swojej galerii, zawierającej nocne zdjęcia i filmy. Każdy Ci jej pozazdrości. Galaxy S23 otrzymał udoskonaloną sztuczną inteligencję, która pomaga rejestrować zdj Erli.plZłóż skargę | 2 730 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 5G 8/256GB Zielony (SM-S911BZGGEUE) | 2 937 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/256GB 5G 6.1" 120Hz Czarny SM-S911 SM-S911BZChwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Samsung Galaxy S23 8/256GB 6,1" 120Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 2 999 zł |
Samsung Galaxy S23 5G 256GB CzarnyEkran 6,1” Dynamic AMOLED 2X Aparaty Tylny 12 + 50 + 10 Mpix, z przodu 12 Mpix Bateria 3900 mAh Pamięć RA... więcejM 8 GB Pamięć wbudowana 128 GB / 256 GB Procesor Snapdragon 8 Gen 2 Rewelacyjna jakość zdjęć W dzień czy w nocy – zawsze możesz liczyć na świetny efekt. Potrójny aparat Samsung S23 pozwoli Ci zrobić wyraźne, bogate w szczegóły i dobrze doświetlone zdjęcia. Do dyspozycji masz m.in. optyczną stabilizację obrazu (OIS), technologię Super HDR i wsparcie sztucznej inteligencji. Twoje zdjęcia jeszcze nigdy nie były tak piękne! · Idealny efekt bokeh · Dokładne ustawienie ostrości Świetny ekran Jest niezwykle jasny i bardzo czytelny, a do tego nie męczy wzroku. Wyświetlacz Samsung Galaxy S23 automatycznie dostosowuje się do różnych warunków oświetleniowych Orange.plZłóż skargę | 3 999 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!