Ceny na Samsung Galaxy S23 128 GB
Wideo 2Zdjęcia 38 | od 2 403 do 6 392 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.1; rozdzielczość ekranu: 2340x1080 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus 2; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 88; DCI-P3; ОС: Android 13; Model procesora: Snapdragon 8 Gen 2; Procesor (GHz): 3.2; GPU: Adreno 740; Pamięć RAM (GB): 8 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy S23 128 GB czarny SM-S911BZKDEUBKolor: czarny.
3,36 GHz Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Octa-Core.
50-megapikselo Amazon.plZłóż skargę | 2 612 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 8/128GB Zielony (SM-S911BZGDEUE)Nowa forma wyrażania siebie.Eleganck Rozetka.plZłóż skargę | 2 975 zł |
SAMSUNG Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/128GB Czarny SM-S911BZKDEEEChwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (Ois) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. MediaMarkt.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Samsung Galaxy S23 5G 128GB/8GB - Phantom Black6.1 FHD+ (2340x1080) 120Hz Dynamic AMOLED 2X z Gorilla Glass Victus 2, 5G, Dual SIM + e-SIM, o?miordzeniowy Snapdra... więcejgon 8 Gen 2 Pro, 8GB RAM, 128GB Flash, potrójny system kamer: 50Mpixel f/1.8 Wide z OIS Main + 10Mpixel f/2.4 Tele 3x Zoom optyczny z OIS + 12Mpixel f/2.2 UltraWide (ty?), 12Mpixel f/2.2 (przód), g?o?niki stereo z Dolby Atmos by AKG, Wi-Fi 6E, BT 5.3, Android 13 z Jeden interfejs u?ytkownika, ultrad?wi?kowy czytnik linii papilarnych w wy?wietlaczu, IP68, 3900 mAh, szybkie ?adowanie przewodowe 25 W + szybkie ?adowanie bezprzewodowe 15 W, funkcja Wireless PowerShare Proshop.plZłóż skargę | 3 699 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S23 5G (8+128GB) Enterprise Editon Czarny TESAMPASTrzyletnia gwarancja producenta.
Galaxy S23 Enterprise Edition
Inspirowane naturą
Odkryj wyjątkowe kolory... więcejinspirowane przyrodą. Nowe kolory metalowych ramek są wykonane przy użyciu naturalnych barwników podkreślające wyjątkowość nowego Galaxy.
Zaprojektowany z troską o naszą planetę
Smartfon Samsung o najbardziej zrównoważonym designie. Odkryj smartfon wykonany z przetworzonego szkła i folii PET, barwiony naturalnymi barwnikami i umieszczony w pudełku wyprodukowanym z ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 3 835 zł |
Samsung Galaxy S23 5G SM-S911 8/128GB LawendowyGalaxy S23 Enterprise Edition Inspirowane naturą Odkryj wyjątkowe kolory inspirowane przyrodą.... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 585 zł |
Samsung Samsung Galaxy S23 SM-S911BLIDEUE | 2 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Dual SIM różowy (S911) GS-T-SAM-189Wszystko co musisz wiedzieć o Samsungach Galaxy S23 i S23+ | Ekspresowy Test Najnowsze flagowce Samsunga - model Ga... więcejlaxy S23 i S23+ w ekspresowej recenzji naszego redaktora Bartka. Poznaj Galaxy S23 Idealne nocne portrety i wideo dzięki 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu Nowy poziom rozgrywki dzięki najbardziej wydajnemu procesorowi w Galaxy Stworzony dla Ciebie, z myślą o planecie Idealne zdjęcia Obiektyw 50 MP. Dla innych super, dla nas standard Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej jakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. Nightografia Nocne zdjęcia, których każdy Ci pozazdrości Nie tylko Ty zachwycisz się tym, co zobaczysz w swojej galerii, zawierającej nocne zdjęcia i filmy. Każdy Ci jej pozazdrości. Galaxy S23 otrzymał udoskonaloną sztuczną inteligencję, która pomaga rejestrować zdjęcia i filmy bogate w szczegóły i kolory także od zmierzchu do świtu. Portret w nocy Najjaśniejsza gwiazda na nocnym zdjęciu? Ty Technologia Dual Pixel AF w przednim aparacie jeszcze szybciej i dokładniej ustawia ostrość, nie potrzebując do tego dużo światła. Sztuczna inteligencja rozjaśnia zdjęcia oraz dba o ich naturalny koloryt. wideo w NOcy Ciii… widzisz? To nocne wideo bez szumów Także, gdy jest ciemno Twój aparat jest gotowy do zdjęć i nagrywania ostrych jak brzytwa filmów. Przedni aparat może po zachodzie słońca wyraźnie uchwycić Ciebie i Twoich znajomych. * Symulacja obrazu w celach ilustracyjnych. SELFIE W NOCY Idealny efekt bokeh Nocne selfie z głębią i wymiarem? To możliwe dzięki doskonałemu przedniemu aparatowi 12 MP. Pozwól portretowanym zabłysnąć, delikatnie rozmywając tło. Wyeksponujesz znajomych oraz uchwycisz mnóstwo szczegółów. IDEALNE ZDJĘCIA RÓWNIEŻ NOCĄ Fotografuj i edytuj w profesjonalnym stylu z Expert Raw W aplikacji Expert RAW zyskujesz większą kontrolę nad ekspozycją, która pomoże Ci tworzyć bardziej dynamiczne kadry. Możesz także wypróbować fotografowanie nieba czy zabawy z wielokrotną ekspozycją. Zdjęcia robione pod światło Więcej szczegółów Zdjęcia z tylnym oświetleniem mają więcej detali. Technologia Super HDR umożliwia wydobycie szczegółów nawet w jasnych i ciemnych partiach obrazu*. Ostre słońce już nie zepsuje Ci ujęcia. * Super HDR i Detail Enhancer są włączone domyślnie. Symulacja obrazu w celach ilustracyjnych. Zachowaj w pamięci jeszcze więcej wspomnień Galaxy S23 posiada 128 GB pamięci wewnętrznej, która pozwala przechowywać więcej Twoich wspomnień w formie zdjęć, filmów czy dokumentów. Rozgrywka pełna wrażeń Easy czy hard? Graj bez lagów na każdym poziomie Twój smartfon jest niezwykle wydajny, więc nie będziesz tracić czasu. Komputronik.plZłóż skargę | 2 799 zł |
SAMSUNG Galaxy S23 5G 8/128GB Czarny (S911B) 11111111111150Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 146,3 x 70,9 x 7,6 mm Waga [g]: 167 g Kolor: Czarny Inne: Dźwięk stereo... więcejDolby Atmos Kolor producenta: Phantom Black Typ obudowy: Gorilla Glass 8, Armor Aluminium Wodoodporność: IP68 Czytnik linii papilarnych: Tak - w ekranie Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (8/128GB) System operacyjny: Android 13 (UI 5) Procesor [GHz]: 1 x 3,2 GHz + 4 x 2,8 GHz + 3 x 2 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Nie RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Cortex X3 + 2 x Cortex A715 + 2 x Cortex A710 + 3 x Cortex A510 Taktowanie procesora [GHz]: powyżej 2,4 GHz Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele producenta Samsung: Samsung Galaxy S23 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Infinity-O Dynamic AMOLED 2X Rozdzielczość ekranu [px]: 2340 x 1080 px Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass Victus 2 Dodatkowe funkcje: Odświeżanie adaptacyjne 48-120 Hz
Jasność 1750 nitów Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 120 Hz Składany ekran: Nie Smartfon gamingowy: Tak Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 50 + 12 + 10 Mpix Funkcje aparatu: Space Zoom do 30x Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 12 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 11 do 14 Mpix Standard GSM: 5G Bluetooth: Tak WiFi: Wi-Fi 6E GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Brak Rodzaj nawigacji: GPS, A-GPS, GLONASS Typ karty SIM: nanoSIM/eSIM Dwie karty SIM (Dual SIM): Aktywne Dual SIM 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM + SIM/eSIM WiFi: Wi-Fi trzyzakresowe (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Rodzaj karty SIM: ["nanoSIM","eSI Neonet.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Zielony SM-S911Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry. Electro.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Zielony SM-S911Chwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry.... Avans.plZłóż skargę | 2 799 zł |
SAMSUNG SM-S911BZKDEEE Galaxy S23 Snapdragon 8 G2 6.1inch 8GB 128GB Enterpale.pl Złóż skargę | 3 910 zł |
Smartphone SAMSUNG Galaxy S23 DualSIM 5G 8/128 GB Enterprise Edition CzarnSmartphone SAMSUNG Galaxy S23 DualSIM 5G 8/128 GB Enterprise Edition Czarny 128 GB Czarny SM-S911BZKDEEE ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 372 zł |
Samsung Smartfon Galaxy S23 5G (8+128GB) Enterprise Editon Czarny 106200Trzyletnia gwarancja producenta.
Galaxy S23 Enterprise Edition
Inspirowane naturą
Zaprojektowany z troską o naszą planetę
Smartfon Samsung o najbardziej zrównoważonym designie. Odkryj smartfon wykonany z przetworzonego szkła i folii PET, barwiony naturalnymi barwnikami i umieszczony w pudełku wyprodukowanym z ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 835 zł |
Samsung Galaxy S23 8/128GB 6,1" 120Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Smartfon SAMSUNG Galaxy S23 8/128GB 5G 6.1" 120Hz Zielony SM-S911 SM-S911BChwytaj dzień i noc. Z zaawansowanym zestawem aparatów w Galaxy S23 w dzień i w nocy zrobisz zdjęcia rewelacyjnej j... więcejakości. Wyposażony w matrycę o wysokiej rozdzielczości 50 MP, doskonale utrwalające światło piksele, wyłapujące więcej światła oraz optyczną stabilizację obrazu (OIS) pozwoli Ci zawsze rejestrować wyraźne kadry.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 799 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 5G 8/128GB Kremowy (SM-S911BZEDEUE) | 2 597 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23 (S911) 5G 8/128 Czarny | 2 589 zł |
Smartfon Samsung Galaxy S23, 8/128 GB, beżowyPoznaj Galaxy S23 Idealne nocne portrety i wideo dzięki 50 MP z optyczną stabilizacją obrazu Nowy poziom rozgrywki... więcejdzięki najbardziej wydajnemu procesorowi w... EmpikZłóż skargę | 3 131 zł |
Samsung Galaxy S23 8/128GB 6,1" 120Hz 50Mpix Czarny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDZłóż skargę | 2 799 zł |
pokaż 20 ofert
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!