Ceny na telewizor Philips 32PFS6908 32 "
od 1 007 do 2 178 zł Przekątna ("): 32; System operacyjny: Smart TV (własny system); Powłoka: błyszcząca; Rozdzielczość (px): 1920x1080; Częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Moc dźwięku (W): 12; Liczba głośników (szt.): 2; Tuner cyfrowy: DVB-T2 (telewizja naziemna); DVB-C (telewizja kablowa); DVB-S (telewizja satelitarna) dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Telewizor LED PHILIPS 32PFS6908/12 32'' FHD 60Hz Ambilight AntracyNiezależnie od tego, czego szukasz, ten smukły telewizor Philips 32Pfs6908/12 pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszu... więcejka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, co chcesz lub zaproponuje coś nowego. Ostry obraz i funkcja Ambilight sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca. Korzyści:Telewi MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Philips 32" Telewizor 32PFS6908 LED 1080p (Full HD)32 Klasa Przek?tnej 6900 Series Telewizor LCD z diodami LED, Smart TV, 1080p 1920 x 1080, HDR, antracytowa szaro?? Proshop.plZłóż skargę | 1 007 zł |
Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6908/12 TVPHI32LPFS6908Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED... więcejza ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
Ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Full HD LED z technologią Ambilight. Silnik przetwarzania w telewizorze ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 932 zł |
Telewizor LED Philips 32PFS6908 32 cale Full HDTelewizor 32" Philips 32PFS6908 Ciesz się ulubioną rozrywką z telewizorem Philips 32PFS6908.... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 007 zł |
Philips 32PFS6908/12 Ambilight 3 TV-LCD-PHI-0714Telewizor Full HD Ambilight Niezależnie od tego, czego szukasz, ten smukły telewizor Ambilight pomoże Ci to znaleźć... więcej. Telewizor wyszuka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, co chcesz lub zaproponuje coś nowego. Ostry obraz i funkcja Ambilight sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca. Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight. Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. To wszystko zmienia: Twój telewizor wydaje się większy, a Ty głębiej wciągasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry. Ostry i żywy obraz. Silnik przetwarzania w telewizorze Philips Full HD LED z technologią Ambilight optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem. Świetny telewizor bez zakłóceń. Telewizor Philips Smart TV. Z nowym telewizorem Smart TV szybko znajdziesz ulubioną rozrywkę. Lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najlepszych usług strumieniowych – wszystko w jednym miejscu. Sterowanie głosowe. Współpracuje z Asystentem Google i Alexa. Masz wybór asystentów głosowych! Możesz sterować telewizorem i poprosić Asystenta Google o wyszukiwanie programów i filmów za pomocą inteligentnych głośników Google. Możesz też zapytać Alexę za pośrednictwem urządzeń z obsługą Alexa. Smukła, atrakcyjna konstrukcja. Szukasz telewizora, który pasuje do Twojego pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego telewizora z technologią Ambilight zawsze wygląda dobrze, a smukłe, matowo-czarne nóżki sprawiają, że ekran wygląda jakby się unosił. Ponadto funkcja Ambilight może służyć jako oświetlenie otoczenia z efektem WOW! Doskonały do gier. Niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli. Lubisz grać w gry? Ustawienie niskiego opóźnienia wejścia włącza się automatycznie po włączeniu konsoli, co zapewnia płynną grę nawet wtedy, gdy akcja jest bardzo dynamiczna. Niezależnie od tego, w co grasz, tryb gier Ambilight sprawia, że emocje stają się większe. Komputronik.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Telewizor PHILIPS 32PFS6908 32" LED Ambilight x3 Dolby AtmosNiezależnie od tego, czego szukasz, ten smukły telewizor Ambilight pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystki... więceje duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, co chcesz lub zaproponuje coś nowego. Ostry obraz i funkcja Ambilight sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca. Electro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6908/12 125275Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Full HD LED z technologią Ambilight. Silnik przetwarzania w telewizorze ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 178 zł |
Telewizor PHILIPS 32PFS6908 32" LED Ambilight x3 Dolby AtmosNiezależnie od tego, czego szukasz, ten smukły telewizor Ambilight pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystki... więceje duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, co chcesz lub zaproponuje coś nowego. Ostry obraz i funkcja Ambilight sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca.... Avans.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Telewizor 32" Philips 32PFS6908/12Specyfikacja Wsparcie HEVC Tak Stojak typu Stojak na nogach Wskaźnik siły sygnału Tak Kolor... więcejpodstawy Szary Kolor produktu Antracytowy Standard VESA Tak Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm Oświetlenie zewnętrzne (otoczenia) Tak Skala efektywności energetycznej Od A do G Napięcie wejściowe AC 220 - 240 V Klasa efektywności energetycznej (SDR) F Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 43 kWh Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz Klasa efektywności energetycznej (HDR) G Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 27 kWh Pobór mocy w trybie czuwania 0,3 W Szerokość urządzenia (z podstawą) 728 mm Głębokość urządzenia (z podstawą) 177 mm Wysokość urządzenia (z podstawą) 451 mm Waga (bez podstawy) 4,5 kg Szerokość (bez podstawy) 728 mm Szerokość podstawy 61,6 cm Głębokość podstawy 17,7 cm Waga (z podstawą) 4,6 kg Głębokość (bez podstawy) 87 mm Wysokość (bez podstawy) 433 mm Tryb wyłączania obrazu (dla radia) Tak Okres programowania 8 dni Sterowanie głosem Tak Elektroniczny przewodnik po programach Tak Automatyczne wyłączanie zasilania Tak Tryb ECO Tak Wi-Fi Tak Przewodowa sieć LAN Tak Standardy Wi- Fi Wi-Fi 4 (802.11n) Obsługiwany format napisów SSA Obsługiwany format napisów ASS Obsługiwany format napisów SRT Obsługiwany format napisów TXT Obsługiwany format napisów SMI Obsługiwany format napisów SUB Standardy telegazety Hyper tekst Liczba rdzeni procesora 2 Technologia High Dynamic Range (HDR) Hybrid Log-Gamma (HLG) Technologia High Dynamic Range (HDR) High Dynamic Range 10 (HDR10) Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Funkcje dotyczące telegazety Tak Funkcja napisów Tak Format kompresji zdjęć HEIF Format kompresji zdjęć BMP Format kompresji zdjęć GIF Format kompresji zdjęć JPEG Format kompresji zdjęć PNG Obsługiwane formaty plików wideo MKV Obsługiwane formaty plików wideo VP9 Obsługiwane formaty plików wideo MPEG1 Obsługiwane formaty plików wideo HEVC/H.265 Obsługiwane formaty plików wideo MPEG4 Obsługiwane formaty plików wideo AVI Obsługiwane formaty plików wideo MPEG2 Obsługiwane formaty audio MP3 Obsługiwane formaty audio AAC Obsługiwane formaty audio WAV Obsługiwane formaty audio WMA Obsługiwane formaty audio FLAC Obsługiwane formaty audio WMA-PRO Teletekst 1000 stron(y) Rodzaj opakowania Pudełko Waga wraz z opakowaniem 6,7 kg Głębokość opakowania 150 mm W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak Przewody Prąd przemienny Wysokość opakowania 520 mm Szerokość opakowania 848 mm Podstawa biurkowa Tak ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 254 zł |
Telewizor PHILIPS 32PFS6908 32" LED Ambilight x3 Dolby Atmos 32PFS6908 12Niezależnie od tego, czego szukasz, ten smukły telewizor Ambilight pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystki... więceje duże usługi przesyłania strumieniowego, aby szybko znaleźć to, co chcesz lub zaproponuje coś nowego. Ostry obraz i funkcja Ambilight sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Telewizor 32 Philips 32PFS6908/12 | 1 171 zł |
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Full HD LED z technologią Ambilight. Silnik przetwarzania w telewizorze ... (zobacz więcej) Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 932 zł |
Philips 32PFS6908/12 32" LED Full HD Smart TV Ambilight Dolby Atmos DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp OleOle.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Smart TV Philips 32PFS6908 32' Full HD LEDJeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki, lubisz być na bieżąco z nowościami technologicznym EmpikZłóż skargę | 1 169 zł |
Philips 32PFS6908/12 32" LED Full HD Smart TV Ambilight Dolby Atmos DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Rakuten TV;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 499 zł |
Philips 32PFS6908/12 32" (80 cm) Smart TV FHD Wi-Fi DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 | 1 443 zł |
Telewizor 32" Philips 32PFS6908/12 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 099 zł |
Telewizor Philips 32PFS6908 Smart Full HD Ambilight | 1 130 zł |
Philips 32PFS6908/12 32" (80 cm) Telewizor Smart TV FHD Wi-Fi DVB-T/T2/T2- | 1 216 zł |
Philips 32pfs6908 32´´ Full Hd Led Tv Niebieski Europe PAL 32PFS6908/12Philips TV 32PFS6908 32´/ Full HD/ Ambilight/ Smart TV/ WiFi. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 201 zł |
pokaż 2 oferty
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!