Ceny na Nokia 3310 2017 Dual Sim 0 B (A00028116)
Zdjęcia 11 | REF od 215 do 680 zł Remake "legendy" z przyciskiem w nowej odsłonie. Nowoczesny obraz telefonu komórkowego przedstawia kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala i niskiej rozdzielczości 320 x 240 pikseli. Wprowadzanie dotykowe nie jest obsługiwane. Jednak w przeciwieństwie do oryginalnej wersji telefonu, która została wypuszczona na rynek u zarania Trzecie tysiąclecie Nokia 3310 2017 Dual Sim działa z dwiema kartami SIM.Zapowiada też wsparcie dla kart microSD do 32 GB z możliwością rozszerzenia niewielkiej ilości pamięci wbudowanej.Bardziej potrzebny będzie wybór między dwiema kartami SIM aby zapewnić możliwość zaoszczędzenia na rozmowach głosowych, ponieważ model zapewnia dostęp do mobilnych sieci danych tylko przez sieci 2G. Pod względem autonomii tylko kilka jednostek może konkurować z telefonem komórkowy...m - akumulator 1200 mAh wystarcza na prawie dzień czasu rozmów dla urządzenia i prawie miesiąc w trybie czuwania. |
Sortowanie |
Ten model został wycofany z produkcji. Najprawdopodobniej produkt NIE jest nowy, ale jest sprzedawany jako „odnowiony” (znakowanie Refurbished, REF, CPO, odnowiony itp.).
Sprawdź odpowiednie szczegóły u doradcy sklepu!
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokia 3310 telefon komórkowy 2G kolorowy wyświetlacz 24 cala aparat 2 MP B | 272 zł |
Nokia 3310 (2017) - Dark Blue (Dual SIM) (EU) | 323 zł |
Telefon komórkowy Nokia 3310 (2017) Dual SIM Niebieski | 321 zł |
Telefon komórkowy Nokia 3310 (2017) Dual SIM (A00028109) Czerwony | 289 zł |
Nokia 3310 (2017) Czerwony, 2,4 ", TFT, 240 x 320 pikseli, 16 MB, Dual SIM | 392 zł |
Nokia 3310 2.4´´ Mobile Phone Czarny A00028127 | 279 zł |
Nokia 3310 MT000735 Telefon Komórkowy 24" Ciemnoniebieski | 215 zł |
Nokia 3310 (2017) - Grey (Dual SIM) (EU) | 272 zł |
Nokia 3310 (2017) - Yellow (Dual SIM) (EU) | 311 zł |
Telefon komórkowy Nokia 3310 Dual SIM Czerwony | 317 zł |
Telefon komórkowy Nokia Telefon komórkowy Nokia 3310 2 GB 2,4" Szary 16 GB | 680 zł |
Nokia 3310 DUAL SIM GREY 3310, Bar, | 470 zł |
Nokia 3310 | 351 zł |
Nokia 3310 | 321 zł |
Nokia 3310 Dark Blue | 286 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!